Home / Slider / Zmiany w BMW Sikora Motorsport. Będzie jeszcze szybciej.

Zmiany w BMW Sikora Motorsport. Będzie jeszcze szybciej.

Andrzej_Pawelec_na_BMW_S1000RR

Sezon 2015 nabierze jeszcze większych rumieńców za sprawą długo wyczekiwanego powrotu jednego z najszybszych polskich motocyklistów. Wielokrotny Mistrz Polski Andrzej Pawelec wraca do czynnego ścigania się w barwach mistrzowskiego teamu BMW Sikora Motorsport!

Andrzej Pawelec to jedna z legend naszych rodzimych wyścigów. Jest to człowiek piekielnie szybki, potrafiący świetnie opanować najpotężniejszą maszynę, a w samym wyścigu bezwzględny, budzący respekt wśród rywali. Powyższa kombinacja dotychczas zapewniła Andrzejowi aż sześć tytułów Mistrza Polski w klasach Supersport, Superstock 1000 i Superbike w latach 2000-2006. Teraz, po kilku długich latach przerwy Andrzej Pawelec głodny kolejnych sukcesów wraca do czynnego ścigania się u boku dawnego team partnera Ireneusza Sikory i Michala Filli, gdzie razem wystartują w niezwykle trudnej serii wyścigowej IDM Superbike. Dla Pawelca nie jest to jednak nowość, bowiem miał już okazję startować w IDM i to naprawdę z bardzo dobrymi wynikami.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Trójka polskich Mistrzów Motocyklowych z Irkiem Sikorą na czele rozpocznie rywalizację w prestiżowej serii IDM Superbike już na początku maja na torze Lausitzring. Gorąco zachęcamy do kibicowania i śledzenia poczynań naszych zawodników na fan page’u BMW Sikora Motorsport.

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,185 sek