Home / WSBK / Davide Giugliano dołącza do Bradla w Red Bull Hondzie!

Davide Giugliano dołącza do Bradla w Red Bull Hondzie!

Red Bull Honda przeprowadziła testy wraz z Davide Giugliano i była z usług Włocha na tyle zadowolona, że ten wystartuje w barwach tej ekipy podczas najbliższej rundy World Superbike na niemieckim torze Lausitzring. Giugliano zastąpi w ten sposób tragicznie zmarłego Nicky’ego Haydena. Nie wiadomo jeszcze, co z pozostałymi wyścigami do końca roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nie jest to pierwsze zastępstwo za Amerykanina: w rundzie na Laguna Seca pojechał gościnnie były mistrz Red Bull Rookies cup, Jake Gagne. Giugliano pojedzie w Niemczech mając za sobą dwa dni testów w Niemczech. W sumie Włoch ma na koncie aż 112 wyścigów WSBK, 14 razy stawał na podium. Pięć razy zdobywał pole position. Czeka jednak na pierwsze zwycięstwo. W tym roku rozpoczął sezon w British Superbike, ale odniósł kontuzję i długo pauzował.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,364 sek