Home / Slider / Imola „skasowana”, Aragonia i Misano przesunięte

Imola „skasowana”, Aragonia i Misano przesunięte

W World Superbike wciąż nie można rozegrać drugiej rundy sezonu. Z powodu pandemii koronawirusa doszło do kolejnych zmian w kalendarzu. Po tym, jak przesunięto wyścigi w Katarze, Jerez i Assen, definitywnie usunięto z kalendarza włoskie wyścigi na Imoli. Więcej szczęścia ma ściganie w Aragonii i Misano, bowiem te wyścigi zostały przesunięte.

Runda w Imoli miała się odbyć w dniach 8-10 maja. Została definitywnie odwołana. W Hiszpanii – 22-24 maja, i została przesunięta na 28-30 sierpnia. Czerwcowa runda w Misano teraz ma odbyć się na sam koniec roku – 6-8 listopada.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Teraz najbliższą rundą w kalendarz jest brytyjski tor Donington Park, w dniach 3-5 lipca, ale sytuacja z koronawirusem na Wyspach jest daleka od unormowania, więc trudno powiedzieć, czy uda się ją rozegrać w tych dniach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 1,491 sek