Home / WSBK / James Toseland wydał debiutancką płytę

James Toseland wydał debiutancką płytę

James Toseland

Po zakończeniu kariery motocyklowej James Toseland niemal w całości skupił się na innej działalności – dwukrotny mistrz świata World Superbike wydał właśnie swoją pierwszą płytę.

Brytyjczyk musiał przedwcześnie pożegnać się z torami wyścigowymi na skutek przeciągających się poważnych kontuzji. Szybko znalazł sobie jednak nowe hobby, które zaowocowało nagraniem kilku piosenek, aż w końcu na początku tego roku powstała debiutancka rockowa płyta. Toseland przymierza się do trasy koncertowej – na razie po Wielkiej Brytanii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dwa singlowe utwory możecie przesłuchać poniżej. Przypomnijmy jeszcze, że były motocyklista jest mężem piosenkarki Katie Meluy.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,354 sek