Home / WSBK / Jordi Torres ponownie w WSBK – w Pedercini Kawasaki

Jordi Torres ponownie w WSBK – w Pedercini Kawasaki

Jordi Torres po krótkim epizodzie z MotoGP w końcówce minionego sezonu za rok powróci do regularnego ścigania w World Superbike. Zwycięzca jednego wyścigu z 2015 roku podpisał umowę z Pedercini Kawasaki,

Torres zakończył współpracę z MV Agustą przedwcześnie – gdy dostał szansę w MotoGP, rozwiązał kontrakt z włoskim producentem. MV Agusta póki co nie zdradziła żadnych planów co do sezonu 2019.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Co do Pedercini Kawasaki, zespół ten w ostatnich latach miał wiele komplikacji z zawodnikami. Na sezon 2019 zatrudnieni już praktycznie byli Gabriele Ruiu i Yonny Hernandez. Ruiu nie zebrał jednak budżetu i nie pojedzie za rok. Kolumbijczyk natomiast został zwolniony po tym, jak na Magny-Cours nie zameldował się w hotelu i wrócił do domu. Plotki mówiły o potencjalnym powrocie, ale ostatecznie miejsce zajął Torres.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 1,163 sek