Home / WSBK / Jordi Torres testował w Almerii

Jordi Torres testował w Almerii

Kolejny sezon World Superbike rusza już w lutym, a więc zawodnicy tej serii mistrzostw świata nie mają zimowej przerwy w testach tak długiej, jak jest to w grand prix. W połowie grudnia w poniedziałek i wtorek na torze Almeria w Hiszpanii obecny był Jordi Torres, który w sezonie 2019 będzie zawodnikiem zespołu prywatnego Pedercini Kawasaki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Hiszpan zaznajamiał się z nowym dla siebie motocyklem Kawasaki, oraz zespołem Pedercini. Dzięki słonecznej pogodzie, Torres mógł przejechać sporą liczbę okrążeń.

„Ogólnie były to pozytywne dwa dni. Motocykl ma świetny potencjał i dobrze się na nim czułem. Przód maszyny jest stabilny, łatwo też przewidzieć, co dzieje się z tyłem. Teraz musimy się tylko skupić na tym, co możemy poprawić aby być konkurencyjnymi – między innymi jak szybko wchodzić w zakręty, aby oszczędzać czas na wyjściach z nich.” – powiedział Hiszpan.

Źródło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 1,287 sek