Home / Slider / Max Biaggi opuścił oddział intensywnej terapii

Max Biaggi opuścił oddział intensywnej terapii

Dwa tygodnie po poważnym wypadku na supermoto, w dniu 46. urodzin, Max Biaggi opuścił oddział intensywnej terapii szpitala San Camillo we Włoszech. W miniony czwartek dwukrotny mistrz świata WSBK i zwycięzca 13 wyścigów 500ccm/MotoGP przeszedł ostatni zabieg operacyjny.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Przypomnijmy, że Biaggi trafił do szpitala w ciężkim stanie. Doznał złamania żeber oraz innych obrażeń klatki piersiowej, a także wybicia barku. W dniu swoich urodzin były zawodnik, a obecnie komentator i szef zespołu wyścigowego opublikował zdjęcie ze swoją rodziną.


„Po czasie jaki tu spędziłem, to najpiękniejszy prezent jaki dostałem. Wreszcie po 17 dniach mogę opuścić intensywną terapię. Dziękuję Wam za wszystkie życzenia urodzinowe i sygnały, jakie otrzymywałem każdego dnia. To niezapomniane. Kocham Was.” – zwrócił się Max Biaggi do kibiców.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 1,318 sek