Home / Slider / Razgatlioglu pomagał ofiarom trzęsienia ziemi. „Spałem po 2-3 godziny”

Razgatlioglu pomagał ofiarom trzęsienia ziemi. „Spałem po 2-3 godziny”


Toprak Razgatlioglu, zawodnik WSBK, wraz ze swoim mentorem Kenanem Sofugolu przekazali generatory i sprzęt elektroniczny, aby pomóc poszkodowanym po trzęsieniach ziemi, które nawiedziły Turcję w ostatnich tygodniach.

Razgatlioglu przygotowuje się już do startu sezonu 2023 w Australii, jednak przed ostatecznym testem przedsezonowym, Razgatlioglu przebywał w Turcji podczas pierwszego trzęsienia ziemi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Razgatlioglu powiedział: „Z Kenanem [Sofuoglu] próbowaliśmy przede wszystkim pomóc ludności, ofiarowując generatory i inne urządzenia elektroniczne. Zostaliśmy tam przez kilka dni i spaliśmy w samochodzie tylko przez 2-3 godziny dziennie, nie więcej”.

„Pamiętam, że w 1999 roku w Sakaryi byłem świadkiem trzęsienia ziemi razem z moją rodziną, ale tym razem skutki były o wiele gorsze. Telewizja nie pokazuje prawdziwego zasięgu zniszczeń. Trzeba tam pojechać osobiście. To ogromna tragedia, ale nasz kraj jest bardziej zjednoczony niż kiedykolwiek wcześniej”. – dodał.

Źródło: GPOne, crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 2,269 sek