Home / Slider / Runda WSBK w Argentynie odwołana przez wybory

Runda WSBK w Argentynie odwołana przez wybory

Runda w Argentynie, wliczająca się do mistrzostw świata WSBK , została oficjalnie odwołana. Wydarzenie, które miało odbyć się w dniach 13-15 października na torze Circuito San Juan Villicum, już się nie odbędzie. Decyzja o odwołaniu została podjęta z powodu „intensywnego kalendarza wyborczego, z którym kraj się boryka, który wpływa na trudną sytuację codziennego życia ludzi, prowincji i firm”.

W związku z nadchodzącymi wyborami krajowymi i w prowincji, organizatorzy WSBK i wyścigu wraz z rządem zdecydowali się odwołać te wyścigi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zgodnie z oficjalną stroną internetową mistrzostw, runda ta miała odbyć się w przeddzień zmiany rządu w prowincji, i postanowiono poczekać oraz zachować harmonogram wydarzeń dla nowej administracji, aby to nowe władze mogły odpowiednio zaplanować wielkie imprezy, takie jak jedna z rund WSBK.

W związku z odwołaniem, FIM i Dorna wkrótce zamierzają ogłosić nowe miejsce, gdzie zostanie zorganizowana finałowa runda tegorocznych mistrzostw świata.

Źródło: motorcyclesports.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

Komentarze: 1

  1. Laguna Seca na finał sezonu byłoby TOP informacją, ale znając realia szansę na to są znikome…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 2,045 sek