Home / Slider / Triple M Honda nie jedzie do Kataru na finał WSBK

Triple M Honda nie jedzie do Kataru na finał WSBK

W stawce World Superbike w ostatniej tegorocznej rundzie na torze Losail zabraknie zespołu Triple M Honda. Drugi, prywatny zespół Hondy nie ma zawodnika, którego mógłby wystawić w tej rundzie. Florian Marino, który przejął obowiązki od PJ Jacobsena, złamał nogę.

W debiucie w Argentynie w 1. wyścigu Francuz zajął niezłe 11. miejsce, jednak 2, niedzielny wyścig był dla niego bardzo nieszczęśliwy. Marino złamał nogę i nie jest w stanie pojechać w Katarze.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zespół Triple M Hondy zdecydował się więc zakończyć już teraz sezon i skupić się na roku 2019. Przypomnijmy, że wcześniej z zespołu zwolniono PJ Jacobsena, który miał bardzo słaby rok i z trudnością w ogóle punktował. Dla Amerykanina był to pierwszy w karierze sezon na poziomie WSBK.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,608 sek