Home / Artykuły / Wywiad z Krystianem Polakiem – fotografem mistrzostw świata WSBK i MotoGP

Wywiad z Krystianem Polakiem – fotografem mistrzostw świata WSBK i MotoGP

Chcecie dowiedzieć się jak wygląda praca fotografa podczas wyścigów motocyklowych na najwyższym poziomie? A może chcielibyście, tak jak Krystian połączyć swoją pasję z pracą i być częścią tych niezwykłych emocji? Zapraszamy do wywiadu z akredytowanym na Mistrzostwa Świata fotografem, który opowiada o swojej pracy.

Krystian Polak rozpoczął swoją pracę na najwyższym sportowym poziomie w 2016 roku. Dziś  pomimo fotografii, tworzy projekt MSFOTO.PL, z niezależnymi mediami, które nadawane są prosto z torów, gdzie odbywają się zawody rangi Mistrzostw Świata. W wywiadzie opowiada min. o niuansach fotografii sportowej, czy o pracy dosłownie na milimetry z kierowcami motocykli. Rezultaty jego pracy znajdziecie na stronie: MSFOTO.PL

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Dominik Zajączkowski

Miłośnik motorsportu. Zaczynając od czterech kółek i kartingu, zatrzymując się na pasji do wyścigów motocyklowych. Pomimo 24-lat na karku, serię MotoGP śledzę od początku XXI wieku. Na portalu MOTOGP.PL redaguję od roku 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,742 sek