Home / Slider / WSS: Aiden Wagner w 2017 roku razem z Kyle Smithem w Lorini Honda

WSS: Aiden Wagner w 2017 roku razem z Kyle Smithem w Lorini Honda

aiden-wagner

Zespół Lorini Honda zakontraktował już zawodników na sezon 2017. Obok Kyle’a Smitha również Australijczyk Aiden Wagner znalazł zatrudnienie we włoskim teamie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mistrzostwa Świata Supersport nie były dotąd szczęśliwe dla Aidena Wagnera. W 2015 roku jego zespół Kawasaki Intermoto Team po prostu splajtował, potem przewinął się z Pedercini Kawasaki i Suzuki Europe w pucharze Superstock 1000. Na torze Sepang w Malezji Australijczyk ukończył swój ostatni wyścig w MŚ Supersport.

W zespole MV Agusty należącego do Mirko Giansanti nie powiodło się 22-latkowi tak jakby tego oczekiwał: z powodu kontuzji musiał przedwcześnie zakończyć sezon 2016 już przed rundą na Lausitzring.

Tym razem australijski Mistrz Supersport z 2014 roku podejmuje próbę zawojowania serii Supersport. Wagner podpisał kontrakt z Gemar Balloons Lorini i będzie obok Kyle’a Smitha kierował drugą Hondą CBR600RR. Australijczyk ma nadzieję na sezon bez żadnych niemiłych niespodzianek. „Zrobię wszystko, żeby udowodnić swój talent.” – mówi Wagner. „Jestem też dumny z tego, że będę jeździł w nadchodzącym sezonie dla Lorini. Zespół jest bardzo profesjonalny, a sam materiał doskonały!”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Speedweek.com

AUTOR: Paweł Zglejc

Fan motocykli i wyścigów motocyklowych od 2006 roku dzięki takim zawodnikom jak Troy Bayliss, Nicky Hayden, Casey Stoner i James Toseland.

komentarze 3

  1. Panie Pawle, tak śmiechem-żartem, to niespodzianka jest sama w sobie niespodziewana :D
    A co do artykułu, ciekawi mnie jak poradzą sobie chłopaki na Hondzie w WSS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 1,094 sek