Home / Moto2 / Moto3 / Aegerter: Nie mogę tego zrozumieć, jest mi przykro

Aegerter: Nie mogę tego zrozumieć, jest mi przykro

dominique-aegerter

Przypomnijmy, Szwajcar na cztery rundy przed końcem sezonu został wyrzucony ze swojego teamu CarXpert Interwetten po tym jak podpisał umowę na rok 2017 z Leopard Racing, gdy przed tym rzekomo dogadał się ze swoim dotychczasowym zespołem odnośnie następnego sezonu.

Aegerter: „Nie mogę zrozumieć reakcji zespołu, nie mogę tego zaakceptować. Jestem bardzo rozczarowany, moim zdaniem nie zrobiłem nic złego podpisując nowy kontrakt na przyszły sezon z innym zespołem. Mam ważną umowę z moim obecnym zespołem na ten rok i chciałem dać z siebie wszystko w ostatnich wyścigach w zespole CarXpert Interwetten.

Jest to niezbyt atrakcyjne zakończenie współpracy, jest mi przykro z tego powodu. Razem z moim menadżerem Dr Robertem Siegrist, próbowaliśmy wszystkiego aby móc zakończyć obecny sezon w pełni. Mogę mieć tylko nadzieję, że wydarzy się coś niespodziewanego dla mnie w ciągu ostatnich czterech wyścigów.

Jeśli chodzi o moje ramię, z dnia na dzień jest coraz lepiej. Czuję się dobrze, jestem zawodnikiem i chce się ścigać.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

CGBM Evolution (spółka trzymająca władzę nad CarXpert Interwetten i Garage Plus Interwetten): „Decyzja ta została podjęta po tym jak Dominique podpisał nowy kontrakt z innym zespołem na 2017 rok, a kilka dni wcześniej była uzgadniana umowa z nami.

Pragniemy podziękować Dominique-owi za długą współpracę, z wieloma osiągnięciami w tym zwycięstwo (Sachsenring 2014) oraz dwa razy 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Moto2 (2013, 2014) i życzymy mu wszystkiego dobrego w przyszłej karierze.”

W czterech ostatnich rundach zamiast Szwajcara pojawi się 16-letni Iker Lecuona, który zastępował już Aegertera, gdy ten był kontuzjowany w Silverstone i Misano.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 2,248 sek