Home / Moto2 / Moto3 / Danny Kent znowu w Moto2 – kolegą Luthiego w Interwetten

Danny Kent znowu w Moto2 – kolegą Luthiego w Interwetten

Po jednym wyścigu w Moto3 dla zespołu KTM-a, tym razem Danny Kent powróci na jedną rundę grand prix do pośredniej kategorii, w której jeździł do momentu rozstania z zespołem Kiefer Racing. Brytyjczyk zastąpi w zespole Interwetten kontuzjowanego Ikera Lecuonę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Danny Kent pojedzie dla Interwetten w GP Włoch na torze Mugello. Obok niego w tej ekipie pojadą Thomas Luthi oraz Jesko Raffin. Iker Lecuona złamał obojczyk podczas GP Francji na torze Le Mans. 17-letni Hiszpan stracił już trzy wcześniejsze wyścigi, ponieważ na testach przedsezonowych doznał kontuzji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Zmieńcie proszę Leuconę na Lecuonę. W jednym „oraz” też zjedliście literkę.

    Odnośnie Kenta, to wg mnie jest przereklamowany. Może na motocyklu Moto3 coś tam ogarnia, ale Moto2 go przerasta.

    • No ja kiedyś krytykowałem Kenta gdy mówił o awansie do MotoGP, że najpierw powinien coś pokazać w Moto2, a awans Millera z pominięciem pośredniej kategorii raczej trzeba traktować jako jednorazowy przypadek. Zresztą, gdzie teraz są Oliveira czy Bagnaia, a więc ludzie rywalizujący z Kentem w Moto3.

      Z drugiej strony – czy Millerowi w adaptacji do MotoGP nie pomógł też fakt że Moto2 nie korzysta z elektroniki w przeciwieństwie do Moto3?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 1,265 sek