Home / Gry / Mateusz Kapusta wystartuje w drugim sezonie Polskiej Ligi eMotoGP (+wideo)

Mateusz Kapusta wystartuje w drugim sezonie Polskiej Ligi eMotoGP (+wideo)

Czołowy polski gracz esportowy zakwalifikował się do drugiego sezonu Polskiej Ligi eMotoGP, która wystartuje już w najbliższą niedzielę.

Gucio1846 startujący w tym roku w barwach Szkopek Team, którego szefem jest nie kto inny jak 12-krotny motocyklowy mistrz Polski Paweł Szkopek, weźmie udział w pełnym sezonie polskich wirtualnych zmagań MotoGP. Mateusz zakwalifikował się do sezonu uzyskując drugą pozycję w eliminacji, wyprzedzając zwycięzcę pierwszej edycji Jarka Jakubowskiego i ustępując jedynie Konradowi Łątce. Drugi sezon wirtualnych wyścigów motocyklowych zapowiada się naprawdę emocjonująco, bowiem nie ma ustalonego kalendarza. Tory na których przyjdzie się ścigać graczom będą ogłaszane w ostatniej chwili co sprawi, że wyścigi staną się jeszcze bardziej nieprzewidywalne, a sami zawodnicy chcąc zgarnąć pierwsze miejsce będą musieli być mocni dosłownie wszędzie. Mateusz Kapusta liczy na dobrą walkę i zwycięstwa, choć wie że to nie będzie łatwe zadanie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta: „Powrót do ścigania się w pełnym wirtualnym sezonie to wspaniałe uczucie. Ostatni raz robiłem coś takiego w 2013 roku, gdzie dwukrotnie sięgnąłem po zwycięstwo w lidze włoskiej. Polscy gracze w ostatnich latach zrobili się coraz mocniejsi więc sezon zapowiada się niesamowicie. Liczę na dużo uczciwej walki na torze i niezapomnianych wyścigów godnych tych które na co dzień oglądamy w telewizji. Mam nadzieję, że cała wiedza wyścigowa jaką przekazują mi Paweł Szkopek oraz Mateusz Hulewicz przełoży się na moje wirtualne zmagania, dzięki czemu będę w stanie sięgnąć po wiele zwycięstw!”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pierwszy wyścig drugiego sezonu Polskiej Ligi eMotoGP odbędzie się w niedzielę o godzinie 21. Zachęcamy do kibicowania! Zmagania Mateusza będziecie mogli śledzić między innymi na jego kanale w serwisie youtube:

AUTOR: Gucio1846

Komentarze: 1

  1. Mateusz fajnie że coś takiego jest jak Polskiej Ligi eMotoGP
    szkoda tylko że gracze PC i Xboxa nie mogą rywalizować

    żeby zwiększyć popularność ligi MotoGP muszą być wzięci pod uwagę gracze PC i Xboxa muszą też być lepsze nagrody np: najnowsza konsola PlayStation 5 przyszłoroczna gra MotoGP 21 kupki czapki i inne gadżety….

    wtedy sporo ludzi będzie rywalizowało o główne nagrody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 1,620 sek