Home / Gry / Mytych i Dąbrowski w MŚ pod skrzydłami Gucio Racing

Mytych i Dąbrowski w MŚ pod skrzydłami Gucio Racing

Zwycięzca pierwszej edycji eMotoGP Polish League – Patryk Mytych – znany graczom jako Korsarz_27 oraz jeden z tegorocznych pretendentów do zwycięstwa Łukasz Dąbrowski (Waszka_46), wystartują w najbliższym MotoGP eSport Championship w zespole Gucio Racing.

Patryk Mytych to niewątpliwie wschodząca gwiazda światowego esportu jeśli chodzi o wirtualne wyścigi motocyklowe. Dominator pierwszej edycji eMotoGP Polish League, jak na razie dominator drugiej edycji i niewątpliwie światowa czołówka wyścigowa. Łukasz Dąbrowski to szybko rozwijający się zawodnik, powoli doganiający Patryka Mytycha i bezpośrednio walczący z nim o pierwsze miejsce tabeli eMGPL. Co łączy obu zawodników? Determinacja w dążeniu do celu i byciu jeszcze szybszym. Podczas najbliższych światowych rozgrywek MotoGP eSport Championship obaj gracze połączą siły i ze wsparciem Mateusza Kapusty, najbardziej rozpoznawalnego polskiego esportowca eMotoGP, rozpoczną walkę o tytuł najszybszego zawodnika na świecie.

Mateusz „Gucio1846” Kapusta: „Bardzo cieszę się, że Patryk i Łukasz zgodzili się dołączyć do ekipy i będą reprezentowali barwy Gucio Racing. Oczywiście troszkę im poprzeszkadzam – ja również startuję w tych rozgrywkach w barwach Szkopek Team. Mimo wszystko mam szczerą nadzieję, że wspólnymi siłami wyniesiemy polskie flagi na szczyt rankingów mistrzostw świata. Jak tylko będę mógł tak pomogę chłopakom wiedzą i medialnie. Są niesamowicie szybcy i perspektywiczni, głodni zwycięstw i uważam że zasługują na ogromne wsparcie.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Patryk „Korsarz_27” Mytych: Przede wszystkim chciałem podziękować Szkopek Team i Gucio Racing za pierwszą edycję eMotoGP Polish League i mega nagrody oraz Bartoszowi Popowicz bez którego prawdopodobnie nigdy bym się o lidze nie dowiedział. Dołączając do Gucio Racing ma nadzieje że razem wspólnymi siłami pokażemy jak mocna jest biało czerwona flaga w eMotoGP. Zachęcam również do brania udziału wszystkich zainteresowanych MotoGP. Niech będzie nas jak najwięcej i życzę wszystkiego dobrego i powodzenia!”

Łukasz „Waszka_46” Dąbrowski: „Swoją przygodę z eSportem zacząłem w 2020 roku przypadkowo natrafiając na stronę Mateusza na facebook-u , była to strona poświęcona wirtualnym rozgrywkom MotoGP . Poznałem tam wielu wspaniałych ludzi którzy tak jak ja dzielili pasję do królewskiej klasy MotoGP. Świat wirtualnych wyścigów bardzo szybko mnie pochłonął jako że od zawsze lubiłem rywalizację. Początki nie były zbyt obiecujące. Stres, brak wprawy i nieznajomość technik szybkiej jazdy jak i kontroli ustawień motocykla troszkę mnie odstraszały. Chęci były ale brakowało doświadczenia. Na pomoc przyszedł Mateusz (Gucio1846) jak również Patryk (Korsarza_27) . Chłopaki szybko wyjaśnili pewne kwestie i to jeszcze bardziej mnie zmotywowało do bycia szybszym i lepszym zawodnikiem. Z czasem nasze nicki stały się rozpoznawalne na arenie międzynarodowych wirtualnych wyścigów co jest miłym doświadczeniem. Bardzo się cieszę, że będę reprezentował barwy polskie pod skrzydłem „Gucio Racing”. Znamy się z chłopakami dobrze i na pewno postaramy się dobrze wypaść na arenie międzynarodowej eMotoGP.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czym właściwie jest Gucio Racing? Jest to miejsce stworzone przez Mateusza Kapustę, które łączy świat esportu, zawodników simracingu i realnych wyścigów motocyklowych, a także projekt który zajmuje się wszelkiego rodzaju grami wyścigowymi i ich recenzjami. Celem od samego początku było wsparcie polskich graczy esportowych, głównie z dziedziny eMotoGP poprzez szkolenia, wiedzę i rozgłos. Teraz przed zespołem pierwszy sprawdzian – mistrzostwa świata. Cel? Minimum TOP30 (często na ok. 2000 graczy!) na świecie w kategorii PS5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 1,368 sek