Home / Slider / Tyco BMW jednak bez Guy’a Martina podczas tegorocznego TT

Tyco BMW jednak bez Guy’a Martina podczas tegorocznego TT

guytt

Zespól Tyco BMW jednak będzie musiał sobie w tym roku radzić na Tourist Trophy bez Guy’a Martina. Guy zadecydował, że w tym roku odda się swojej drugiej pasji- wystartuje w najtrudniejszym rowerowym wyścigu górskim- Tour Divide

W nadchodzącym sezonie zespół skupia się na North West 200 oraz TT na Wyspie Man gdzie wystartuje 11’krotny zwycięzca Ian Hutchinson który w spektakularnym stylu wyjeździł Hat- Trick’a w zeszłorocznej edycji.

Guy nie ma w planach startu w żadnym wyścigu w trakcie przygotowań do Tour Divide a zespół jak na razie nie szuka nikogo kto mógłby zastąpić zawodnika z Lincolshire w ww. zawodach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nie skończyłem z wyścigami i jeżeli miałbym wrócić do ścigania w tym roku to tylko z chłopakami z TAS. Motocykle BMW są świetne a team nie do zastąpienia skomentował sytuację Guy

GuyMartinBike

Nie można wykluczyć tego, iż zobaczymy Guy’a podczas Ulster GP, jego ulubionego Southern 100, Armoy oraz prestiżowego Scarborough Gold Cup. Wszystkie z tych wyścigów są w drugiej połowie sezonu, po Tour Divide a przecież sam Guy nie wykluczył tego, że już nie będzie ścigał się w tym sezonie.

Zespół Tyco BMW przygotowuje się obecnie do startów w serii British Superbike oraz Superstock 1000 gdzie barwy zespołu będą reprezentować Michael Laverty, Christian Iddon oraz Josh Elliot.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 1,104 sek