Home / Artykuły / Co można otrzymać za pojazd oddawany na złom?

Co można otrzymać za pojazd oddawany na złom?

Na polskich drogach można spotkać coraz więcej starych aut, których okres eksploatacji powoli dobiega końca. W wielu sytuacjach naprawa starego pojazdu jest nieopłacalna i jedynym rozwiązaniem jest złomowanie samochodu. W artykule sprawdzimy, co można otrzymać za pojazd oddawany na złom.

Sprzedaż niesprawnego i mocno wyeksploatowanego samochodu jest trudna i zwykle trwa dłużej niż oddanie pojazdu do punktu kasacji aut. Złomowanie pojazdów pozwala na szybkie pozbycie się problematycznego samochodu, a jednocześnie odzyskanie równowartości złomu przekazanego do stacji demontażu. Nierzadko uzyskana w ten sposób kwota jest podobna do tej, jaką zyskalibyśmy, poszukując nabywcy dla niesprawnego samochodu.

Wynagrodzenie za przekazany złom wypłacane przez stację demontażu pojazdów to niejedyna zaleta tego podejścia. Przekazując samochód na złomowanie aut, możemy też odzyskać część zapłaconej wcześniej składki z tytułu ubezpieczenia OC. Dodajmy, że kasacja pojazdów to jedyna droga do późniejszego legalnego wyrejestrowania nieużywanych już samochodów. Samodzielny demontaż jest nielegalny w świetle polskiego prawa.

Loteria stacji demontażu pojazdów Macii

Decydując się na przekazanie samochodu do punktu kasacji aut, możesz też skorzystać z benefitów oferowanych przez wybrane przez Ciebie złomowisko samochodowe. Dobrym przykładem jest oferta stacji demontażu pojazdów Macii. Auto złom organizuje cykliczną loterię z wartościowymi nagrodami dla swoich klientów. Żeby zostać uczestnikiem loterii, wystarczy zezłomować kompletny pojazd – również busa, ciężarówkę czy maszynę rolniczą.

Co oznacza „kompletny pojazd”? Mamy na myśli samochód wyposażony we wszystkie elementy wymagane do jego normalnego użytkowania, m.in. silnik, katalizator, koła, fotele czy skrzynię biegów i akumulator. W losowaniu nagród może wziąć każdy klient z województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Wystarczy pobrać i wypełnić kupon loteryjny, a następnie wrzucić go do urny i czekać na wyniki najbliższego losowania!

Źródło: macii.pl

Rower miejski – nagroda II stopnia w loterii Macii

Co miesiąc wśród wszystkich uczestników loterii organizowanej przez stację demontażu pojazdów Macii jest losowany nowoczesny i niezawodny rower miejski. Praktyczny rower stanowi doskonałą alternatywę dla samochodu osobowego, szczególnie jeśli poruszamy się po ulicach zatłoczonych aglomeracji miejskich. Bez wątpienia podróż rowerem w słoneczny dzień będzie dużo szybsza i tańsza, niż poruszanie się autem po zakorkowanym centrum.

Nagroda II stopnia w loterii Macii, czyli wysokiej klasy rower miejski, to również idealny wybór dla kierowców chcących zadbać o swoje zdrowie. Szczególnie podczas cieplejszych miesięcy przemieszczanie się na krótszych dystansach na rowerze przyniesie bardzo pozytywne skutki dla zdrowia oraz kondycji fizycznej. Regularna, umiarkowana aktywność fizyczna przyczyni się do lepszej odporności w trudnym okresie jesienno-zimowym.

Główna nagroda w loterii Macii – nowe auto!

Oprócz losowanych comiesięcznie rowerów miejskich na uczestników wielkiej loterii Macii czeka również wartościowa nagroda główna – nowa Dacia Duster! Wszechstronny miejski SUV o wartości 81 500 zł brutto w kolorze Szary Comete to nowoczesne auto z rocznika 2022. Pojazd posiada wydajny silnik ECO-G 100 4×2 o pojemności skokowej 999 cm3 i mocy 74 kW. Wersja wyposażenia EXPRESSION zachwyci najbardziej wymagających użytkowników.

Dacia Duster jest tania w utrzymaniu, bezawaryjna i wygodna w prowadzeniu. Samochód jest idealny zarówno dla osób poruszających się w pojedynkę, jak i dużych rodzin z dziećmi. Auto doskonale spisuje się podczas zakupów czy dojazdów do pracy w miejskiej dżungli. Pojazd jest także dobrym kompanem wakacyjnych wycieczek w góry, nad morze lub nad jezioro. Przestronne wnętrze zapewnia wysoki komfort nawet przy długich trasach.

Chcesz zezłomować auto, które nie jest na chodzie? Macii oferuje darmowy transport autolawetą!

Możliwość udziału w loterii z atrakcyjnymi nagrodami to niejedyna korzyść wynikająca ze współpracy ze złomowiskiem samochodowym Macii. Auto szrot zlokalizowany w Śmiłowie oferuje również całkowicie bezpłatny i bezpieczny transport wyeksploatowanego pojazdu przy użyciu profesjonalnej autolawety. Już nie musisz martwić się o samodzielną organizację transportu, co jest szczególnie problematyczne, gdy auta nie można holować.

Darmowy transport auta lawetą jest realizowany wprost z miejsca aktualnego postoju czy garażowania samochodu. Doświadczony kierowca obsługujący autolawetę odbierze Twój pojazd z przydomowego parkingu, garażu albo warsztatu. Auto podczas transportu zostanie dokładnie zabezpieczone. Nie ma ryzyka, że ulegnie dodatkowym uszkodzeniom w trakcie przewozu. Cała operacja zostanie zrealizowana bezpiecznie i legalnie.

Auto złom Macii oferuje pomoc z formalnościami oraz z odzyskaniem części OC złomowanego auta

Złomowanie samochodu, a w konsekwencji jego legalne wyrejestrowanie, otwiera Ci drogę do możliwości odzyskania części składki za ubezpieczenie OC. Pamiętaj jednak, że Twoje ubezpieczenie musi być ważne co najmniej do dnia wyrejestrowania pojazdu. W przeciwnym razie nie tylko nie odzyskasz składki, lecz przede wszystkim narazisz się na wysokie kary finansowe nakładane przez UFG.

Pamiętaj, że decydując się na złomowanie aut w Macii, zyskujesz profesjonalne wsparcie w formalnościach związanych z odzyskaniem OC i kasacją pojazdu.

Auto szrot Macii – lokalizacja

Zlokalizowany w miejscowości Śmiłowo koło Ponieca i Leszna auto szrot Macii oferuje profesjonalne usługi kasacji samochodów osobowych, busów, aut dostawczych, autobusów, ciężarówek, motocykli, traktorów, kombajnów i maszyn rolniczych. Pracownicy stacji demontażu pojazdów gwarantują rozsądną wycenę przekazywanego złomu.

Jeżeli szukasz sprawdzonej stacji demontażu pojazdów, to koniecznie skorzystaj z profesjonalnych usług auto szrotu Macii. Doświadczeni pracownicy pomogą Ci w formalnościach, a w razie potrzeby zorganizują również bezpłatny transport autolawetą.

Źródło: macii.pl

Źródło: artykuł sponsorowany

Komentarze: 1

  1. Można otrzymać 400zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 2,063 sek