Home / Galeria / Galeria: Wyścigi uliczne Horice 2019 – fot. M.Napora

Galeria: Wyścigi uliczne Horice 2019 – fot. M.Napora

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Macieja Napory z zawodów, jakie w miniony weekend odbyły się w czeskich Horicach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fot. Maciej Napora

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Czeskie TT i 300 ZGH w Horicach to niesamowite wyścigi! Klimat tych zawodów jest niepowtarzalny! Od 6 lat tam jeżdżę i po każdym powrocie nie mogę doczekać się kolejnych zawodów. Wszyscy zawodnicy, którzy startują w tych zawodach to mega kozaki!

  2. Dokładnie, ci ludzie to kosmici. Tną trasy na żyletki, ryzyko ogromne co niestety nieraz kończy się tragicznie, ale adrenalina udziela się podczas kibicowania:) Zawsze chce się wracać. Też od kilku lat bywam, jeszcze Terlicko czy Radvanice, ogólnie z PL mamy blisko, co zresztą zawsze widać po ilości naszych kibiców. Horice czy Terlicko to dodatkowo cykl IRRC, a więc europejska czołówka. Niezdecydowanym polecam się wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,353 sek