Home / Inne / Krystian Paluch w wyścigach drogowych w czeskich Horicach

Krystian Paluch w wyścigach drogowych w czeskich Horicach

W najbliższy weekend – 26-27 sierpnia, w czeskich Horicach odbędzie się jedna z rund International Road Racing Championship. Z przyjemnością informujemy iż z tzw.dzika kartą wystartuje tam jedyny polski zawodnik w stawce – Krystian Paluch, startujący również w pełnym cyklu Mistrzostw Czech w Wyścigach Drogowych.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania, a tych którzy w ten weekend nie mogą wybrać się na wycieczkę do Horic, zapraszamy na profil zespołowy na facebooku, gdzie znaleźć można bieżące informacje z rundy. Fanpage po adresem facebook.com/PredkiRacingTeam.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Może ktoś wie gdzie najlepiej zaparkować tak żeby szybko się zwinąć jak dzieci zaczną marudzić ;-)?

  2. Krystian wyglebił uszkodzony zadupek i niebieski dym z wydech może nie jest źle i pojedzie w kolejnej turze popołudniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 1,224 sek