Home / Galeria / Galeria: Movistar Yamaha MotoGP w nowych kolorach

Galeria: Movistar Yamaha MotoGP w nowych kolorach

Dzisiejszego popołudnia, na 24 godziny przed startem sezonu 2014, zespół Movistar Yamaha MotoGP oficjalnie zaprezentował swoje barwy na nadchodzący cykl zmagań. Yamahy M1 nie różnią się zbytnio kolorami od tych, jakie oglądać mogliśmy w trakcie zimowych testów, ale przeciwników bieli na wielu maszynach z pewnością ucieszy fakt, że nowe motocykle Jorge Lorenzo i Valentino Rossiego mają więcej niebieskiego koloru. Już poniżej ogromna galeria fabrycznej ekipy Yamahy, która niedawno podpisała pięcioletnią umowę z Movistar.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

komentarzy 6

  1. Chyba moje ulubione malowanie Yamahy kiedykolwiek. :)

  2. Jak dla mnie za mało akcentu Movistara. Widać nowe mocowanie przednich tarcz i grubsza sekcja moto pod siedzeniem.

  3. Malowanie nawet fajne, choć to poprzednio zaprezentowane bardziej mi się podobało.

    Zaś kombiaki brzydkie..

  4. Malowanie nawet ładne, tylko żeby te eMki jeszcze szybkie były… :-)

  5. Malowanie całkiem spoko, jedynie duża liczba małych napisów na owiewkach jakoś mnie razi:P Na białym tak się to nie rzucało w oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 1,601 sek