Home / Gry / VARBOS Polish League: Łątka wygrywa w przedostatniej rundzie sezonu

VARBOS Polish League: Łątka wygrywa w przedostatniej rundzie sezonu

 

Jedenasta z dwunastu rund łącznie zakończyła się sukcesem Konrada Łątki. Za jego plecami świetną dyspozycją wykazali się wszyscy gracze ścigający się na Ducati. Końcowe podium nadal pozostaje otwarte.

Podczas przedostatniej rundy sezonu polscy esportowcy spotkali się na bardzo szybkim torze Phillip Island. Jako że jest to jeden z najbardziej lubianych przez wszystkich obiektów, większość graczy była naprawdę solidnie przygotowana co przełożyło się na niezwykle wyrównane tempo. Najlepszą dyspozycją podczas tego weekendu mogli pochwalić się Konrad Łątka, Michał Pilichowski, Jarek Jakubowski, Darek Godlewski, Łukasz Dąbrowski oraz Krystian Milanowski. Różnice w czasach pomiędzy nimi były minimalne, a to zgodnie z oczekiwaniami przełożyło się na wyśmienite widowisko.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Konrad Łątka ścigający się na Suzuki, pomimo zapewnienia sobie zwycięstwa na kilka rund przed końcem sezonu nie zamierzał osiadać na laurach. Na Phillip Island miał jednak godnego siebie przeciwnika jakim był Michał Pilichowski. Ta dwójka do połowy wyścigu walczyła ramię w ramię o pierwsze miejsce. Do połowy, bowiem na 7 z 14 okrążeń Pilichowski popełnił błąd i oddał zwycięstwo Łątce. Obaj narzucili jednak takie tempo, że nawet pomimo upadku, Michał zdołał ukończyć wyścig na drugim miejscu. Podium uzupełnił Jarek Jakubowski, który w końcówce wyścigu wykorzystał błąd Darka Godlewskiego.

Przed nami już tylko jeden wyścig VARBOS Polish League. Świątynia naszych esportowych graczy – Mugello. Walka o drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej nadal trwa, a sami zawodnicy są niezwykle zmotywowani. Po raz kolejny zapowiada się fascynujący bój o zwycięstwo i TOP3 w generalce. Bądźcie z nami!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej znajduje się retransmisja wyścigu z komentarzem Mateusz „Gucio1846” Kapusty:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 1,274 sek