Home / Inne / Cookstown 100: William Dunlop niezadowolony z wyników

Cookstown 100: William Dunlop niezadowolony z wyników

W. Dunlop

Zawodnik Tyco BMW, William Dunlop wyraził swoje niezadowolenie z powodu wyników osiągniętych w dwóch startach w Superbike podczas wyścigu Cookstown 100 które odbyły się w weekend.

Dunlop finiszował na 5 i 4 miejscu w dwóch najważniejszych wyścigach po których powiedział, że jeszcze nie do końca zgrał się z BMW S1000RR. Takiego motocykla zespół używa od obecnego sezonu, ale wciąż ma dużo czasu aby się z nim „dogadać” jeszcze przed nadchodzącym North West 200.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jestem trochę rozczarowany moimi wynikami ale to dopiero pierwszy wyścig sezonu i mam jeszcze trochę do zrobienia przed nadchodzącym North West 200. Jechałem dobrze ale nie mogłem znaleźć wspólnego języka z BMW, mamy jeszcze dużo czasu na znalezienie idealnych ustawień motocykla więc nie mogę się doczekać zarówno NW 200 jak i Tourist Trophy” – mówił starszy z braci Dunlop.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 1,086 sek