Home / Gry / Gucio & Monster Energy – wyniki zabawy

Gucio & Monster Energy – wyniki zabawy

Znamy już wyniki zabawy w której troje zwycięzców zgarnie zgrzewkę jednego z napojów Monster Energy!

Zdobywając drugie miejsce w testach przed sezonem który rozpocznie się w najbliższą niedzielę, Gucio jako jeden z pierwszych miał prawo wyboru motocykla i wytypował swoją ulubioną Yamahę, której sponsorem głównym w MotoGP jest przecież Monster Energy! Oczywiście jego wybór na nowy sezon nie miał wpływu na wyniki konkursu.

Pojawiło się mnóstwo świetnych odpowiedzi jaki Gucio miałby mieć motocykl na nowy sezon eMotoGP wraz z bardzo ciekawymi uzasadnieniami. Niestety zwycięzców mogło być tylko trzech, a Gucio zdecydował, że będą nimi:

Kuba Lotz za stworzenie fantastycznej historii, która wygląda następująco: Hachi Kyabetsu wnuczka pewnego wybitnego japońskiego samuraja, zamarzyła aby iść w ślady swojego dziadka. Mimo, faktu iż żadna kobieta nie mogła być samurajem, a jej rodzice trudnili się pszczelarstwem tym samym namawiając ją do kontynuowania rodzinnej tradycji. Uparta i dzielna Hachi nie dawała za wygraną i los związał ją silnym uczuciem miłości z biednym wynalzacą-synem biednego sprzedawcy miodu, który zaopatrywał sie u rodziny Kyabetsu. Chłopiec ten, który stracił nogę wskutek ciężkiej choroby miał na imie Torakusu Yamaha i rozpalił ogień w sercu Hachi. Jego wielkim marzeniem było poruszać się szybciej niż jego koledzy. Waleczny duch Zakochanej Hachi zainspirowal Torakusu by zbudować pojazd, który można osiadłać jak konia ale żeby się nie męczył. Miał to być prototyp pierwszego motocykla nazwanego od jego twórcy – Yamaha. Może znacie tą historię. A może nie, ale mało osób wie to, że zakochany w Hachi (co po japońsku znaczy pszczółka) Torakusu na swoim pierwszym prototypowym motocyklu Yamaha umieścił logo pszczoły. Miał to być symbol waleczności i odwagi samurajów/zawodników, którzy mieli mierzyć się w najważniejszych wyścigach motocyklowych świata. Pewna legenda głosi również, że potomkowie Hachi Kyabetsu przewędrowali na zachód i osiedlili się w Polsce w okolicy Dąbrowy Górniczej. A że nie chcieli zmieniać nazwiska, jedynie przetłumaczyli je na Polski, a Kyabetsu z japońskiego to Kapusta. Zatem jakim że innym motocyklem może jeździć potomek japońskiego klanu samurajów – który zainspirował twórce Yamahy do stworzenia tak wspaniałych maszyn – jak nie właśnie Yamahą. Sam Rossi i Monster znając tą historię sercem są z tą marką.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jacek/BUBU za podkreślenie piękna marki Ducati: Cześć Mateusz! Skoro to gra, sięgnij po to, co aktualnie jest najlepsze. W gęstwinie uczuć, przy delikatnym powiewie wiatru i mieniu się asfaltu, zabierz się w podróż z „Ducati”. W świecie MotoGP 23, gdzie każdy wybór staje się decyzją na przyszłość, wybieraj mądrze. Wybór marki to bardzo ważny moment, równie ważny, co wybór partnerki życia. W tej pełnej adrenaliny rywalizacji, nie mogę znaleźć nic lepszego niż kandydatkę o nazwie „Ducati”. Ducati to nie tylko motocykl – to dzieło sztuki, fragment włoskiego geniuszu, które otwiera przed tobą bramę do krainy, gdzie prędkość łączy się z elegancją. Wyobraź sobie, że już jesteś na torze, a dźwięk silnika staje się twoją operą, a każdy napotkany zakręt – tańcem. Zabierz się w ten świat emocji, gdzie każde użycie gazu i hamulca wytworzy indywidualną symfonię dla dalszego życia. Gucio, obserwując twoją medialną karierę, wiem, że poszukujesz czegoś wyjątkowego, co odzwierciedli twoją wyrafinowaną osobowość. Ducati to nie tylko motocykl, to wybór, który przemawia do zmysłów, do pasji, do głęboko skrywanych marzeń o wolności. To jak czuć puls włoskiego temperamentu w każdym obrocie silnika. W MotoGP 23, gdzie konkurencja gęstnieje jak deszcz na włoskich winnicach, Ducati wybija się ponad tłum. Pamiętaj, że to nie tylko motocykl, to wyraz wolności, w którym każdy kilometr jest twoją opowieścią, a każdy zakręt jest jak nowy rozdział w księdze przygód. Mateuszu, jeśli zdecydujesz się wybrać Ducati, to nie zainwestujesz tylko w prędkość. Zainwestujesz również w styl życia, emocje i doświadczenie, które stworzą niezapomniane chwile. Wsiądź proszę dla nas na to włoskie arcydzieło, poczuj pulsującą moc, którą potrafisz ujarzmić, i stwórz historię, która będzie trwała dłużej niż każdy rekord na torze. Pamiętaj o manifeście wolności, pasji i prędkości, która może zawładnąć Tobą! Ducati da Ci wszystko, czego potrzebujesz – ekscytację w możliwości technologii, świst wiatru i ryk niezwykłego dźwięku silnika, niczym bicie serca w ludzkiej piersi. Ducati – bo życie to nie tylko podróż, ale także emocje, którymi warto się dzielić!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pendecho za racjonalne podejście do tematu i szczególną wierność: „Ja bym wybrał dla Gucio1846 Yamahę z tego względu, że na tym moto jeździł przecież Valentino Rossi Legenda MotoGP sporo jest emocjonujących wyścigów w jego wykonaniu wiele historii sportu MotoGP. Wiadomo jak teraz jest w obecnych czasach Ducati rządzi w MotoGP mają najwięcej motocykli w stawce, bo aż 8 KTM, Aprilia, Honda 4, a biedna Yamaha tylko 2 i właśnie z tego względu wybrał bym Yamahę jako wierny fan Valentino. Jak masz startować w lidze międzynarodowej eMotoGP za 2 tygodnie, to wybierz Yamahę znasz dobrze ten moto jeździłeś na nim dobre kilka lat wiesz jak przyspiesza zakręca hamuję znasz ustawienia tego moto na każdej trasie w każdych warunkach wybrałbym Yamahę. Oglądając zmagania eSport MotoGP też można zauważyć wyniki graczy jadących Yamahą jest to bardzo dobry moto.”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału!

WAŻNE!

Zwycięzców prosimy o napisanie maila z danymi do wysyłki (imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu) na adres: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 1,243 sek