Home / Inne / Jurand Kuśmierczyk dołącza do Szkopek Team!

Jurand Kuśmierczyk dołącza do Szkopek Team!

Szkopek Team po raz kolejny poszerza swoje szeregi. Tym razem pod skrzydła naszego najbardziej utytułowanego zawodnika wyścigów motocyklowych wskoczył Jurand Kuśmierczyk.

Nie tak dawno w rozmowie z Pawłem Szkopkiem, 12-krotnym mistrzem Polski, mistrzem Europy i najszybszym polskim zawodnikiem EWC, dowiedzieliśmy się że Szkopek Team prężnie się rozwija szukając młodych talentów w wyścigach motocyklowych oraz dołączając kolejne gałęzie dyscyplin, takich jak enduro i esport. Teraz skład Szkopek Teamu (Paweł Szkopek, Dawid Nowak, Dominika Orlik, Mateusz Kapusta) powiększył młody i utalentowany zawodnik którym jest Jurand Kuśmierczyk. Jurand będzie reprezentował barwy Szkopek Team w najbliższy weekend na Magny-Cours podczas kolejnej rundy bLU cRU Cup. Bardzo ambitny młodzian zrobił w ostatnim czasie piorunujące postępy, a występ na francuskim obiekcie z bardzo silną stawką, będzie dla niego kolejnym cennym doświadczeniem.

Niestety Dawid Nowak podczas ostatnich treningów zaliczył upadek, wskutek którego złamał obojczyk. Dwunastolatek czuje się coraz lepiej, ale niestety nie zdąży wrócić do ścigania na następną rundę. Dawid jest jednak bardzo upartym i ambitnym zawodnikiem, dlatego po kontuzji wróci do jazdy jeszcze silniejszy.

komentarze 3

  1. O kolejna dojna krowa,albo inaczej jelen się trafił.Same talenty trafiają pod skrzydła mistrza warunkiem ogłoszenia że sa meggggggggga talentami to duza ilość zer na koncie.Następnie kilka lat wodzenia za nos i następnie zmiana na kolejne talenty.Skąd my to znamy.Patryk Pazera jakoś sukcesów nie osiągnął przy tym panu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 1,391 sek