Home / Inne / Koniec sezonu Patryka Kosiniaka! Poważna kontuzja w IDM

Koniec sezonu Patryka Kosiniaka! Poważna kontuzja w IDM

Patryk Kosiniak zakończył już tegoroczny sezon w IDM Superbike, gdzie bronił barw zespołu Wilbers BMW. Polski zawodnik – aktualny mistrz niemieckiego pucharu Yamahy R6 – przewrócił się w piątkowej sesji treningowej w Holandii i upadł tak niefortunnie, że doznał poważnych obrażeń nogi.

„Niestety, dziś zakończył się dla mnie ten sezon. W pierwszym treningu w Assen najechałem na ryfle, które jeszcze były wilgotne i w ułamku sekundy wysadziło mnie z motocykla, który prawdopodobnie przygniótł i zmasakrował moją lewą nogę. Dziś w nocy przejdę operację, trzymajcie kciuki…” – pisał Patryk Kosiniak na facebooku jeszcze w piątek.

Ten sezon rozpoczął się dla „Kosy” znakomicie, bowiem już w debiucie zdobył punkty. Potem było nieco słabiej i dwie kolejne rundy zakończył bez zdobyczy punktowej. Przełamanie miało nadejść właśnie w Assen. Patrykowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i na tor!

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. „Przełamanie miało nadejść właśnie w Assen” serio? Jak można tak napisać o zawodniku który właśnie połamał nogę?

    • „Przełamanie złej passy miało nadejść w Assen.” Brzmi lepiej?

      Wszyscy wiedzą o co chodzi, a ty się uczepisz bo dopatrzyłeś się jakiegoś doboru słów, który… nie jest nawet dwuznaczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
155 zapytań w 1,018 sek