Home / Inne / Piotrek Biesiekirski w Mistrzostwach Hiszpanii Supermoto

Piotrek Biesiekirski w Mistrzostwach Hiszpanii Supermoto

Mistrz Polski Moto3 Piotrek Biesiekierski odkrył właśnie karty odnośnie startów w nadchodzącym sezonie. Zapowiada się bardzo ciekawie, jednak co prawda w innej klasie niż dotychczas.

W minionym sezonie po zdobyciu Mistrzostwa w kategorii Moto3, młody warszawiak uczestniczył w eliminacjach do Red Bull Rookies Cup (razem z Danielem Blinem), co było wielkim wyróżnieniem dla zawodnika z #74. Piotrem co prawda nie dostał się do stawki na sezon 2017, ale osiągnął swój cel, mierząc się z najlepszymi młodymi zawodnikami z całego świata i zbierając cenne doświadczenie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na jednym z portali społecznościowych, Piotrek przedstawił swoje plany na sezon 2017, które są bardzo interesujące:

– Supermoto Road Mistrzostwa Hiszpanii
– Supermoto Road Mistrzostwa Walencji (Prowincji)
– Zawody KSB – LEM
– Pre-moto3 CEV – Mistrzostwa Hiszpanii

W sumie w czterech cyklach wyścigowych rozegrane zostaną 23 rundy. 15-latek będzie reprezentował team Euvic Mototek. Pierwsze zawody SM już 26 lutego w hiszpańskiej Olivie. Piotrek w zawodach Supermoto wystartuje na Hondzie CRF 450R, a w cyklu Moto3 na testowanym już wcześniej Moriwaki.

Trzymamy kciuki !

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf.prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 1,450 sek