Home / Inne / Pracowity tydzień dla Suzuki GRANDys duo

Pracowity tydzień dla Suzuki GRANDys duo

Nadchodzący tydzień będzie bardzo pracowity dla zawodników zespołu Suzuki GRANDys duo. Najpierw w środę i czwartek (14-15/08) na torze Slovakiaring liderzy klasyfikacji Alpe Adria- Daniel Bukowski (Superstock 600) i Andy Meklau (Superbike) będą towarzyszyć uczestnikom treningów GRANDys duo Promotion. Będzie to już ostatnie w tym roku impreza pod patronatem naszego zespołu.

Po dniu przerwy cały zespół przeniesie się na Chorwację, gdzie na torze Rijeka odbędzie się przedostatnia runda Alpe Adria. Podobnie,
jak wcześniej w Poznaniu we wszystkich klasach rozegrane zostaną po dwa wyścigi. Daniel Bukowski i Andy Meklau starać się będą powiększyć swoje przewagi w klasyfikacjach generalnych klas Superstock 600 i Superbike.

Cały czas pod znakiem zapytania stoi start Marko Jermana, który leczy kontuzję z Poznania.Zawody w Rijece będą też zaliczane do mistrzostw Austrii Superbike, gdzie liderem jest Andy Meklau.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Czeka nas w tym tygodniu dużo pracy i wiele kilometrów do pokonania między torami. Mam nadzieję, że do soboty Marko poczuje się lepiej i będzie mógł wystartować na swoim „domowym” obiekcie. Nie będziemy wywierać na niego presji i możliwe, że wystawimy dla niego tylko jeden motocykl w klasie Superbike. Daniel i Andy mają w ten weekend jasne cele, czyli obrona pozycji liderów w klasyfikacjach AA i mistrzostw Austrii.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 2,750 sek