Home / Inne / Redding już wygrywa w British Superbike

Redding już wygrywa w British Superbike

Scott Redding, który po sezonie 2018 stracił miejsce w MotoGP i przeszedł do mistrzostw Wielkiej Brytanii, wygrał w ten weekend swój pierwszy wyścig. Miało to miejsce na Donington Park, i był to piąty wyścig sezonu.

Już od początku roku Redding notował dobre wyniki w British Superbike, rozpoczynając od podium, a potem zajmując dwukrotnie miejsca w czołowej piątce na Oulton Park. Jeżdżący na Ducati Brytyjczyk po zwycięstwie na Donington awansował na trzecie miejsce, z 19 punktami straty do lidera, którym jest Taran Mackenzie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Swoje pierwsze podium w tym samym wyścigu zdobył Xavi Fores, który nie znalazł miejsca w World Superbike. W ten weekend w BSB zadebiutował też Hector Barbera. Jeżdżący na Kawasaki Hiszpan zajął szóste miejsce. W ten weekend jeszcze dwa niedzielne wyścigi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,315 sek