Home / Inne / Startuje druga edycja Pucharu Śląska z Duszan Team!

Startuje druga edycja Pucharu Śląska z Duszan Team!

W dniach 23-24 kwietnia rozpocznie się zwariowane ściganie w ramach kolejnej edycji popularnego Pucharu Śląska organizowanego przez Duszan Team. Emocje, walka, zabawa – to wszystko będziemy mogli zobaczyć online!

Duszan Team to organizacja która wykonała niesamowitą pracę wobec polskich wyścigów motocyklowych. Stworzyli oni profesjonalną i relatywnie tanią przestrzeń do ścigania dla zawodników i zespołów z mniejszymi budżetami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu rywalizacji okraszonego niesamowitą rodzinną atmosferą. Duszan Team nie zwalania tempa i w sezonie 2022 startuje już z drugą edycją Pucharu Śląska, który błyskawicznie zyskał popularność!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na początek wyjaśnijmy sobie czym w ogóle jest Puchar Śląska. Są to wyścigi motocyklowe małych pojemności składające się w tym sezonie z pięciu rund rozgrywanych na torach w Radomiu, Kisielinie, Słomczynie, Bydgoszczy i Trzyńcu. W tym roku wyścigi podzielone są na kilka kategorii takich jak Open 300, SST 250, SST 300, Pit Bike Fun oraz Pit Bike Junior. Wyścigi cechują wysoki poziom rywalizacji, zacięta walka na torze, ogrom różnego rodzaju emocji ale przede wszystkim świetna zabawa i atmosfera która przyciąga kolejnych uczestników. W pierwszej edycji zwycięzcami byli Patrycjusz Widuch w SST 300 w kategorii mężczyzn, natomiast w tej samej klasie, ale w kategorii kobiet zwyciężyła Gabriela Konig-Widuch.

Sytuacja w sezonie 2022 wygląda jeszcze lepiej. Do tej pory do udziału w Pucharze Śląska zapisało się ponad 180 zawodników! W kategorii SST 250 wystartuje 26 motocyklistów. W SST 300 i Open 300 po 40 zawodników, a w Pit Bike Fun i Pit Bike Junior kolejno 50 i 25 zawodników. Tak spora ilość uczestników zwiastuje naprawdę zacięty sezon i ostrą walkę na torze, ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że w sezonie 2022 całą rywalizację będziemy mogli śledzić dzięki transmisji live przygotowanej „transmitujemylive.pl”. Szykujcie się na niesamowity sezon!

Poniżej znajduje się kalendarz sezonu 2022 organizowanego przez Duszan Team. Znajdziecie w nim nie tylko wyścigi Pucharu Śląska, ale także popularne zawody Endurance i liczne treningi pozwalające szlifować swoje umiejętności.

 

Zgłoszenia do ścigania przyjmowane są tutaj:

[email protected]

Sabina: +48729549357

Byle do weekendu!

AUTOR: Gucio1846

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 1,005 sek