Home / Moto2 / Moto3 / Jason Dupasquier w bardzo poważnym stanie po wypadku w Moto3

Jason Dupasquier w bardzo poważnym stanie po wypadku w Moto3


Jak poinformował szef medyków FIM w MotoGP Giancarlo di Filippo, Jason Dupasquier jest aktualnie w bardzo poważnym stanie po wypadku, do jakiego doszło w sobotnich kwalifikacjach Moto3 na torze Mugello. Jason Dupasquier zaliczył high-side w końcówce Q2. W incydencie wzięli również udział Ayumu Sasaki z Jeremym Alcobą.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jason Dupasquier uczestniczył w bardzo poważnym wypadku w kwalifikacjach Moto3.” – poinformował di Filippo w oficjalnym oświadczeniu.

„Sztab interwencji medycznej FIM pojawił się natychmiast na miejscu incydentu. Po wszystkim zawodnik został przetransportowany do szpitala Careggi we Florencji, w stabilnym stanie hemodynamicznym. Będziemy czekali na kolejne doniesienia ze szpitala. Wiemy tylko, że z pewnoscią jest w bardzo poważnym stanie.”

Źródło: therace.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Miejmy nadzieję że Jason wyjdzie z tego.

  2. jest informacja na grupie na fb że nie żyje

  3. Był Luis Salom teraz Jason Dupasquier. Taki jest ten sport , szkoda bo punktował w każdym wyścigu i mógł naprawdę namieszać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,451 sek