Home / Moto2 / GP Katalonii: Jorge Navarro niespodziewanie najszybszy w piątek, w Moto2

GP Katalonii: Jorge Navarro niespodziewanie najszybszy w piątek, w Moto2

Startujący w ten weekend z dziką kartą Jorge Navarro niespodziewanie wykręcił najlepszy czas w drugiej sesji treningowej Moto2! Były zawodnik tej kategorii zostawił w tyle pełnoetatowych zawodników ekipy Klint Forward, którzy byli na ostatnich dwóch miejscach, 2 sekundy za Hiszpanem. Drugi czas wykręcił dziś wicelider klasyfikacji sezonu Moto2 – Joe Roberts (American Racing). Czołową trójkę zamknął zastępujący Bo Bendsnydera Daniel Munoz (Pertamina). Zaskakujące rozstrzygnięcia po pierwszym dniu w Barcelonie, w klasie pośredniej!

Kliknij, aby pominąć reklamy
Wyniki drugiego treningu
Pos Rider Nat Team Time
1 Jorge Navarro SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) 1m 42.807s
2 Joe Roberts USA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +0.208s
3 Daniel Munoz SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +0.237s
4 Manuel Gonzalez SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) +0.269s
5 Fermin Aldeguer SPA MB Conveyors  Speed Up (Boscoscuro) +0.276s
6 Aron Canet SPA Fantic Racing (Kalex) +0.295s
7 Filip Salac CZE Elf Marc VDS Racing (Kalex) +0.418s
8 Sergio Garcia SPA MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +0.425s
9 Alonso Lopez SPA MB Conveyors Speed Up (Boscoscuro) +0.495s
10 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing (Kalex) +0.548s
11 Albert Arenas SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) +0.670s
12 Ai Ogura JPN MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +0.690s
13 Senna Agius AUS Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +0.699s
14 Izan Guevara SPA CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +0.760s
15 Mattia Pasini ITA MB Conveyors Speed Up (Boscoscuro) +0.780s
16 Marcos Ramirez SPA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +0.810s
17 Jake Dixon GBR CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +0.857s
18 Zonta van den Goorbergh NED RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +1.006s
19 Jeremy Alcoba SPA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +1.019s
20 Barry Baltus BEL RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +1.053s
21 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) +1.119s
22 Jaume Masia SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +1.221s
23 Celestino Vietti ITA Red Bull KTM Ajo (Kalex) +1.299s
24 Deniz Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (Kalex) +1.441s
25 Xavi Cardelus AND Fantic Racing (Kalex) +1.470s
26 Dennis Foggia ITA Italtrans Racing Team (Kalex) +1.639s
27 Diogo Moreira BRA Italtrans Racing Team (Kalex) +1.660s
28 Mario Aji INA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) +1.807s
29 Ayumu Sasaki JPN Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +1.870s
30 Darryn Binder RSA Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +1.113s
31 Alex Escrig SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +2.449s
32 Xavier Artigas SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +2.727s
Kliknij, aby pominąć reklamy
Wyniki 1. treningu
Pos Rider Nat Team Time
1 Manuel Gonzalez SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) 1m 42.860s
2 Alonso Lopez SPA MB Conveyors Speed Up (Boscoscuro) +0.182s
3 Jake Dixon GBR CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +0.184s
4 Joe Roberts USA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +0460s
5 Ai Ogura JPN MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +0.516s
6 Aron Canet SPA Fantic Racing (Kalex) +0.525s
7 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) +0.541s
8 Sergio Garcia SPA MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +0.614s
9 Daniel Munoz SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +0.621s
10 Fermin Aldeguer SPA MB Conveyors      Speed Up (Boscoscuro) +0.731s
11 Celestino Vietti ITA Red Bull KTM Ajo (Kalex) +0.744s
12 Izan Guevara SPA CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +0.747s
13 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing (Kalex) +0.798s
14 Senna Agius AUS Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +0.804s
15 Mattia Pasini ITA MB Conveyors      Speed Up (Boscoscuro) +0.827s
16 Marcos Ramirez SPA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +0.842s
17 Jorge Navarro SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +0.932s
18 Dennis Foggia ITA Italtrans Racing Team (Kalex) +1.103s
19 Filip Salac CZE Elf Marc VDS Racing (Kalex) +1.117s
20 Albert Arenas SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) +1.208s
21 Jeremy Alcoba SPA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +1.254s
22 Barry Baltus BEL RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +1.284s
23 Deniz Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (Kalex) +1.358s
24 Zonta van den Goorbergh NED RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +1.557s
25 Ayumu Sasaki JPN Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +1.619s
26 Darryn Binder RSA Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +1.703s
27 Xavi Cardelus AND Fantic Racing (Kalex) +1.756s
28 Jaume Masia SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +1.765s
29 Mario Aji INA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) +2.141s
30 Diogo Moreira BRA Italtrans Racing Team (Kalex) +2.190s
31 Alex Escrig SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +2.985s
32 Xavier Artigas SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +3.767s

Źródło: crash.net

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 2,380 sek