Home / Moto2 / GP Włoch: Chantra przed Robertsem w treningach Moto2

GP Włoch: Chantra przed Robertsem w treningach Moto2

Somkiat Chantra uzyskał najlepszy czas pierwszego dnia Grand Prix Włoch, w klasie Moto2. Zawodnik Honda Team Asia ma za sobą ciężki początek sezonu; dobrze widzieć zawsze uśmiechniętego Taja znowu w czołówce. Drugi rezultat należał do Joe Robertsa (American Racing). #16 spadł z drugiego miejsca w klasyfikacji po słabszym GP Katalonii, a w Mugello radził sobie nieźle w przyszłości, zobaczymy na co będzie go stać w tym sezonie. Czołową trójkę uzupełnił najszybszy w pierwszej sesji, Fermin Aldeguer (Speed Up). Lider mistrzostw – Sergio Garcia – wykręcił w drugiej sesji ósmy czas.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Wyniki drugiego treningu
Pos Rider Nat Team Time
1 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 50.841s
2 Joe Roberts USA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +0.011s
3 Fermin Aldeguer SPA MB Conveyors Speed Up (Boscoscuro) +0.075s
4 Alonso Lopez SPA MB Conveyors Speed Up (Boscoscuro) +0.087s
5 Aron Canet SPA Fantic Racing (Kalex) +0.136s
6 Barry Baltus BEL RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +0.215s
7 Filip Salac CZE Elf Marc VDS Racing (Kalex) +0.223s
8 Sergio Garcia SPA MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +0.278s
9 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing (Kalex) +0.407s
10 Manuel Gonzalez SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) +0.534s
11 Celestino Vietti ITA Red Bull KTM Ajo (Kalex) +0.585s
12 Ai Ogura JPN MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +0.599s
13 Marcos Ramirez SPA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +0.617s
14 Deniz Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (Kalex) +0.674s
15 Izan Guevara SPA CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +0.717s
16 Darryn Binder RSA Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +0.795s
17 Zonta van den Goorbergh NED RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +0.946s
18 Diogo Moreira BRA Italtrans Racing Team (Kalex) +0.985s
19 Mattia Pasini ITA Team Ciatti Boscoscuro (Boscoscuro) +0.998s
20 Dennis Foggia ITA Italtrans Racing Team (Kalex) +1.005s
21 Jeremy Alcoba SPA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +1.020s
22 Daniel Munoz SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +1.250s
23 Albert Arenas SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) +1.358s
24 Ayumu Sasaki JPN Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +1.474s
25 Jake Dixon GBR CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +1.770s
26 Jaume Masia SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +1.781s
27 Senna Agius AUS Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +1.811s
28 Alex Escrig SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +2.081s
29 Xavi Cardelus AND Fantic Racing (Kalex) +2.223s
30 Mario Aji INA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) +2.232s
31 Xavier Artigas SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +3.596s
Kliknij, aby pominąć reklamy
Wyniki pierwszego treningu
Pos Rider Nat Team Time
1 Fermin Aldeguer SPA MB Conveyors Speed Up (Boscoscuro) 1m 51.311s
2 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) +0.069s
3 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing (Kalex) +0.365s
4 Jake Dixon GBR CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +0.452s
5 Izan Guevara SPA CFMoto Inde Aspar Team (Kalex) +0.569s
6 Barry Baltus BEL RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +0.750s
7 Jaume Masia SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +0.779s
8 Manuel Gonzalez SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) +0.789s
9 Ai Ogura JPN MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +0.805s
10 Aron Canet SPA Fantic Racing (Kalex) +0.825s
11 Darryn Binder RSA Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +0.853s
12 Celestino Vietti ITA Red Bull KTM Ajo (Kalex) +0.923s
13 Joe Roberts USA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +1.021s
14 Jeremy Alcoba SPA Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +1.053s
15 Deniz Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (Kalex) +1.074s
16 Dennis Foggia ITA Italtrans Racing Team (Kalex) +1.147s
17 Sergio Garcia SPA MT Helmets – MSI (Boscoscuro) +1.178s
18 Mattia Pasini ITA Team Ciatti Boscoscuro (Boscoscuro) +1.192s
19 Filip Salac CZE Elf Marc VDS Racing (Kalex) +1.251s
20 Alonso Lopez SPA MB Conveyors Speed Up (Boscoscuro) +1.296s
21 Albert Arenas SPA QJMOTOR Gresini (Kalex) +1.525s
22 Daniel Munoz SPA Pertamina Mandalika GAS UP Team (Kalex) +1.545s
23 Diogo Moreira BRA Italtrans Racing Team (Kalex) +1.615s
24 Marcos Ramirez SPA OnlyFans American Racing Team (Kalex) +1.642s
25 Zonta van den Goorbergh NED RW – Idrofoglia Racing GP (Kalex) +2.124s
26 Senna Agius AUS Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) +2.207s
27 Mario Aji INA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) +2.330s
28 Xavi Cardelus AND Fantic Racing (Kalex) +2.582s
29 Ayumu Sasaki JPN Yamaha VR46 Master Camp Team (Kalex) +2.693s
30 Alex Escrig SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +3.573s
31 Xavier Artigas SPA KLINT Forward Factory Team (Forward) +4.418s

Źródło: crash.net

 

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 1,173 sek