Home / Moto2 / Joe Roberts wraca do American Racing!

Joe Roberts wraca do American Racing!

Joe Roberts wraca do American Racing, zespołu z którym osiągnął swój najlepszy sezon w karierze, kiedy zdobył trzy pole position, swoje pierwsze podium w mistrzostwach świata, i 7. miejsce w klasyfikacji tamtego sezonu. Rok później przeszedł do Italtrans Racing – teamu, z którym mistrzostwo rok wcześniej zdobył Enea Bastianini. W barwach włoskiej ekipy odniósł swoje pierwsze zwycięstwo (podczas GP Portugalii), jednak ten sezon zupełnie nie idzie po jego myśli, 4. miejsce na Silverstone jest jego najlepszym wynikiem, a poza tym wyścigiem ani razu nie był nawet w czołowej dziesiątce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Joe Roberts: „Jestem podekscytowany powrotem do American Racing. Mieliśmy świetny sezon w 2020, i czuję, że możemy przynieść tą magię z powrotem w następnym sezonie; więc nie mogę się doczekać, by kontynuować to co Eitan, John, Avner i ja zaczęliśmy.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,240 sek