Home / Moto2 / Ricky Cardus jako zastępstwo w Tech 3

Ricky Cardus jako zastępstwo w Tech 3

Ricky Cardus

Ricky Cardus zastąpi w zespole Tech 3 kontuzjowanego Alexa Marinelarenę. Hiszpański zawodnik będzie startować w Moto2 do momentu, gdy etatowy reprezentant francuskiej stajni nie powróci do pełni sił.

Marinelarena miał wypadek na prywatnych testach na torze Paul Ricard. Po incydencie stracił przytomność, a w szpitalu wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Po tygodniu został wybudzony. Na razie nie wiadomo, ile potrwa proces dochodzenia do zdrowia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Po pierwsze chcę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwy, że dostaję możliwość jazdy dla zespołu Tech 3, ale oczywiście nie jest to idealny sposób w sytuacji, gdy Alex został kontuzjowany. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że szybko zobaczymy go na torze.” – powiedział 21-latek.

Hiszpana na torze zobaczymy już 11 marca, gdy rozpoczną się ostatnie trzydniowe testy Moto2 w Jerez.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 1,282 sek