Home / Moto2 / Zespół Michaela Jordana pojawi się w Moto2?

Zespół Michaela Jordana pojawi się w Moto2?

MJ

Wciąż nie wiadomo, jakie plany ma zespół superbike, należący do Michaela Jordana, który – przypomnijmy – po ostatnim sezonie w amerykańskim cyklu AMA ogłosił wejście na arenę międzynarodową. Tak długa cisza pozwala sądzić, że plany mogły ulec zmianie.

Zespół Michaela Jordana pokazał się z dobrej strony w amerykańskiej rundzie World Superbike na torze Laguna SecaRoger Lee Hayden zajął ósme miejsce w drugim wyścigu. Wkrótce potem główny sponsor National Guard ogłosił koniec wspierania tak cyklu wyścigowego AMA, jak i zespołu Michaela Jordana. Wielu pracowników zakończyło pracę dla zespołu i objęło inne posady, w motorsporcie i poza nim, a sam zespół znalazł się w trudnej sytuacji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Teraz jednak pojawiła się szansa na wznowienie funkcjonowania stajni. Jeśli wierzyć doniesieniom z federacji FIM, Jordan pytał o możliwość wzięcia udziału w którejś z amerykańskich rund w Moto2. Na motocyklu miałby zasiąść Joe Roberts, który startował w serii AMA Supersport.

Źródło: superbikeplanet.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,233 sek