Home / MotoGP / Graj w Lidze Typerów MotoGP 2016 i wygrywaj! Ruszamy z GP Kataru

Graj w Lidze Typerów MotoGP 2016 i wygrywaj! Ruszamy z GP Kataru

rgbX2vvvv

Jak co roku, z początkiem nowego sezonu wyścigów motocyklowych uruchamiamy naszą zabawę, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę graczy – Ligę Typerów. Zmiany względem ubiegłego roku są kosmetyczne i na pewno reguły nie sprawią nikomu najmniejszego kłopotu.

Znowu typujemy dwie serie mistrzostw świata – MotoGP oraz World Superbike (WSBK). Klasyfikacje są oczywiście osobne. W ten weekend typujemy GP Kataru w MotoGP! W GP Kataru dla zdobywcy 1. miejsca upominek – gadżet MotoGP – breloczek, z numerem i barwami ulubionego zawodnika (do wyboru z kilku).

Aby móc zagrać, wystarczy mieć założone konto w portalu MOTOGP.pl, które to jest kontem wspólnym tak dla Ligi Typerów 2016, strony internetowej, jak i forum. Po założeniu konta / zalogowaniu na istniejące konto należy kliknąć w guzik Liga Typerów w prawej kolumnie menu, w sekcji LOGIN.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Zasady gry są bardzo proste – uczestnik musi wytypować czołową 8. każdego wyścigu MotoGP lub World Superbike. Nazwiska zawodników przeciągamy z lewej na prawą kolumnę za pomocą myszy (klikamy na nazwisko i przytrzymujemy Lewy Przycisk Myszy przesuwając nazwisko na odpowiednie miejsce). Następnie klikamy przycisk Zapisz Typy znajdujący się na dole strony. Zamknięcie możliwości oddawania / edytowania typów następuje na 5 minut przed startem każdego wyścigu.

Punktacja przyznawana jest za poprawne wytypowanie zawodnika na odpowiednim miejscu. Punktacja i sposób gry dla MotoGP i World Superbike są identyczne.

Zasady typowania serii:
Ilość obstawianych pozycji: 8. Podział punktów: Trafienie 1 stopnia – 20 pkt. Trafienie 2 stopnia – 12 pkt. Trafienie 3 stopnia – 6 pkt. Trafienie 4 stopnia – 2 pkt. Trafienie 5 stopnia – 1 pkt.
Trafienie 1-ego stopnia to idealne trafienie zawodnika na danej pozycji, czyli typujemy, że na 4. miejscu do mety dojedzie Valentino Rossi i właśnie na tym miejscu przyjeżdża zawodnik. Trafienie 2-ego stopnia to pomyłka o 1 miejsce (w górę lub w dół). Dla naszego poprzedniego przykładu, to Rossi przyjechałby na metę na miejscu 3. lub 5.
Trafienie 3-ego stopnia to pomyłka o 2 miejsca (w górę lub w dół) Dla naszego poprzedniego przykładu, to Rossi przyjechałby na metę na 2. lub 6. miejscu.
I tak dalej aż do pomyłki o 4 miejsca (w górę lub w dół).

Przypominamy również, że jedna osoba może korzystać w grze tylko z jednego konta! W przypadku wykrycia graczy korzystających z więcej niż jednego konta, wszystkie konta danego gracza zostaną usunięte.

Dla najlepszych graczy na koniec sezonu przewidziane są nagrody. O tym, jakie to będą nagrody poinformujemy w dalszej części sezonu. Już teraz zapraszamy do zakładania konta i gry w Lidze Typerów 2016!

O Lidze Typerów 2016 można porozmawiać na naszym forum, gdzie na pewno znajdziecie informacje na nurtujące Was pytania: https://motogp.pl/forum/viewforum.php?f=13

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 1,131 sek