Home / Galeria / Fotorelacja Nelki z GP Walencji – część 1

Fotorelacja Nelki z GP Walencji – część 1

Zapraszamy do pierwszej części naszej fotorelacji z Grand Prix Walencji. Nelka, jako nasz wysłannik,  starała się dla Was sfotografować kilka ciekawych momentów na torze i poza nim. Jutro opublikujemy kolejną część. Zapraszamy do oglądania, a jest tego całkiem sporo!

Część pierwsza fotorelacji poświęcona jest pierwszym dniom Grand Prix Walencji. Druga część będzie zawierała głównie zdjęcia z niedzieli, czyli ostatniego dnia sezonu MotoGP 2013.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarzy 6

 1. ......................................................

  Fajna sprawa !!! I tak jak już kiedyś pisałem – Życze Wam, żebyście w przyszłości gościli z relacją na każdej rundzie MotoGP!!!
  Zdrowia !!!

 2. Widać, że Carmelo ma chrapkę na Marka, wygląda na to, że czas pójść w odstawkę, a tak lubiłem wujka i jego cukierki ehhhh.

 3. dlaczego jest tak mało zdjęc naszego kochanego waldusia?:-(

 4. Super zdjęcia :)

  Tak z innej beczki oglądałem dziś po raz drugi film z 2011 NAJSZYBSZY polecam dla wszystkich fanów MOTOGP oraz tych mądralińskich by trochę zagłębić się w tym co znaczy dla zawodników jazda na Motocyklu podaję link:

  http://zalukaj.tv/zalukaj-film/19110/najszybszy_fastest_2011_.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 1,471 sek