Home / MotoGP / Cal Crutchlow z dziką kartą na GP Japonii

Cal Crutchlow z dziką kartą na GP Japonii

Cal Crutchlow wróci na tor MotoGP w późniejszej części tego sezonu jako zawodnik startujący z dziką kartą. Brytyjczyk będzie rywalizować dla Yamahy we wrześniu w GP Japonii.

Massimo Meregalli, menedżer zespołu Yamahy, potwierdził tę informację podczas rozmowy z portalem motorsport-total.com, i wyraził chęć zgłoszenia Crutchlowa do jeszcze jednego grand prix.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nadal dążymy do przeprowadzenia większej liczby dni testowych w Europie i wystawienia zawodników z dzikimi kartami, ponieważ jesteśmy jeszcze w tyle. W tym roku już zdecydowaliśmy się na udział z dziką kartą w Motegi, i mam nadzieję, że będzie kolejny taki wyścig, ponieważ będziemy wtedy mogli rozdzielić zadania. To będzie dla nas ważne.” – powiedział Meregalli.

Źródło: motorcyclesports.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 3,010 sek