Home / Galeria / Galeria: #8ball. Marquez świętuje mistrzostwo!

Galeria: #8ball. Marquez świętuje mistrzostwo!

Marc Marquez został w niedzielę ośmiokrotnym mistrzem świata! Zobacz, jak Hiszpan świętował kolejne mistrzostwo.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

Fot.: Repsol Honda, MotoGP

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Super, że możemy na żywo obserwować sukcesy pewnie przyszłej Legendy Motogp, to tak jakby na żywo oglądać zmagania Senny w F1. Coś wyjątkowego…

  2. Mnie zastanawia co by było gdyby bilą nie trafił.

    Pomyślcie jak on musiał być wyczerpany taką walką i jednocześnie poobijaniem organizmu. Ręce cały czas pracowały na hamowaniach, emocje w nim wybuchały, a mimo to musiał dość precyzyjnie, bez trzęsących się rąk trafić kijem w bilę.

  3. Marquez jest wybitnym sportowcem. Cały sezon jeździ równo, trzyma tempo i formę. Na tytuł sam sobie zapracował. Zobaczymy jak pójdzie mu końcówka sezonu, będzie luz czy walka o każde zwycięstwo…

  4. Było nagrane z góry. Ledwo, ledwo, ale trafił. :D

  5. Moja żona jest wielką fanką Marqueza i ucieszyło ją wywalczenie tytułu, ale po chwili dodała komentarz że naśladowanie celebracji po VR trochę trąci fetyszem. To co Włochom przychodzi naturalnie, Hiszpanom już nie koniecznie, a wie co mówi bo pracuje w Hiszpańskiej firmie. Tak czy siak brawo Marc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 1,171 sek