Home / MotoGP / Canepa nie wystartuje w MotoGP w 2014 roku

Canepa nie wystartuje w MotoGP w 2014 roku

Niccolo Canepa zaprzecza, że w przyszłym roku wystartuje w klasie MotoGP. Włoch najwyraźniej przez przypadek zaznał się na prowizorycznej liście startowej w Ioda Racing na rok 2014, ogłoszonej na początku tego tygodnia przez FIM. Canepa na liście zawodników MotoGP, „zabrał” miejsce Lukasowi Peskowi.

„Nie będę w MotoGP w przyszłym roku! Miałem taką ofertę, ale odmówiłem… moje serce jest gdzieś indziej!” skomentował Nicoolo na swoim profilu na Twitterze.

W sezonie 2009 Canepa jeździł w królewskiej klasie w zespole Pramac Ducati. W tym roku startował w serii FIM Superstock Cup i w zastępstwie za Carlosa Checę w 2 rundach World Superbike.

Drugim kierowcą Ioda Racing będzie Danilo Petrucci. Ciągle również nie wiadomo na jakiej maszynie będą ścigali się zawodnicy w przyszłym roku. Podczas testów Pesek i Petrucci dosiadali motocykla Suter-BMW.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 1,479 sek