Home / MotoGP / Dokument Marc Marquez: ALL IN już na Amazon Prime Video!

Dokument Marc Marquez: ALL IN już na Amazon Prime Video!

20 lutego 2023 roku, na platformie Amazon Prime Video opublikowano nowy pięcioodcinkowy serial dokumentalny Marc Marquez: ALL IN. Film przedstawia kulisy trudnego roku 2022, w którym Marquez musiał odejść na czas nieokreślony z MotoGP, poddał się operacji zagrażającej jego karierze, a następnie starał się powrócić do ścigania. Pięcioodcinkowa seria jest dostępna w ponad 200 krajach na całym świecie.

W filmie Marquez pokazuje się w nigdy wcześniej niepublikowanych materiałach, opowiadając o tym, jak blisko był zakończenia swojej kariery ze względu na kontuzję. Nowy dokument ukazuje się tuż przed sezonem 2023, w którym Marquez powraca, mając nadzieję na zdobycie siódmego tytułu mistrza klasy królewskiej

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Seria ukazuje w bezpośredni sposób, i to z dotychczas niedostępnym wglądem, najbardziej osobistą stronę Marck: ryzyko poddania się operacji, która może nie przynieść pożądanych rezultatów, cierpienie z powodu braku możliwości jazdy na motocyklu, wsparcie rodziny i przyjaciół… ale przede wszystkim jego zdolność do przezwyciężania przeciwności oraz ekscytację odczuwaną w momencie powrotu na motocykl i stanięcia na podium. W filmie przedstawione zostaną również kluczowe momenty jego kariery, te, które uczyniły z Marca Marqueza jednego z najlepszych motocyklistów w historii”. – można przeczytać w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że Amazon w zeszłym roku tuż przed sezonem wypuścił serię MotoGP: Unlimited, która miała być odpowiedzią na serię Netflixa o Formule 1. Serial o wyścigach motocyklowych spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, jednak nie zdobył takiej popularności i w 2022 roku produkcja kolejnego sezonu została zawieszona.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Oczywiście brak Polskich napisów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 1,468 sek