Home / MotoGP / GP Czech w Brnie bez kibiców! Informacje o zakupionych biletach

GP Czech w Brnie bez kibiców! Informacje o zakupionych biletach

Dziś, w piątek poinformowano oficjalnie, że wyścig o GP Czech w Brnie odbędzie się bez udziału publiczności. Tegoroczna runda u naszych południowych sąsiadów będzie trzecią w sezonie MotoGP (i czwartą w Moto2 i Moto3) i rozegrana zostanie 9 sierpnia.

Ważną informacją dla kibiców już posiadających wejściówki jest to, że bilety zachowają ważność na wyścig w sezonie 2021 (niedawno informowaliśmy, że jest już pewne, że Brno zorganizuje rundę grand prix także za rok). Możliwy jest również ich zwrot, i odzyskanie pieniędzy za zakup.

Długo starano się znaleźć takie rozwiązanie, aby wpuścić na trybuny chociaż część kibiców, jednak ostatecznie tak się nie stanie. Przypomnijmy, że wyścigi o GP Kataru w Moto2 i Moto3 odbyły się bez kibiców, i podobnie będzie w GP Hiszpanii i GP Andaluzji (oba w Jerez), odpowiednio 19 i 26 lipca.

Gubernator regionu południowomorawskiego Bohumil Simek powiedział: „Naszym celem było wynegocjowanie warunków, które byłyby dobre dla wszystkich zaangażowanych stron. Na pewno nie chcieliśmy pozbawić fanów wyjątkowego doświadczenia. Ponadto grand prix w nadchodzących latach może być wielkim impulsem do ożywienia turystyki w całym regionie. Do końca czerwca 2021 roku powinna być również znana długoterminowa przyszłość wyścigu na lata 2022-2026.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fani, którzy nie chcą jednak zatrzymać biletów na sezon 2021, mogą je zwrócić, otrzymując jednocześnie zwrot pieniędzy. Aby to zrobić, należy wypełnić formularz elektroniczny na stronie internetowej. Podsumowując:

Możliwości dla osób, posiadających bilety na GP Czech 2020:

1. Zatrzymanie biletów, które zachowają ważność na 2021 rok. Nie trzeba zupełnie nic robić (czyli np. wymieniać biletów) – z już posiadanymi biletami można wejść na tor w przyszłym roku. Ceny nowych biletów na edycję 2021 będą już wyższe, a więc zachowanie wejściówek wiąże się z oszczędnością.

2. Prośba o zwrot pieniędzy za zakupione bilety, za pomocą elektronicznego formularza, do 11 września 2020 roku. Pełna instrukcja i formularz pod adresem: https://ticbrno.cz/en/grand-prix-ceske-republiky . Sposób zwrotu zależny jest od sposobu i dystrybutora zakupionych biletów.

Data GP Czech 2021 ma zostać ogłoszona jesienią 2020 roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jeśli masz bilet, co zamierzasz z nim zrobić?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Zdecydowanie bilety zaczekają w szufladzie na 2021r. Szkoda, ale co zrobić – nie da się 100k fanów obłożyć dystansem społecznym na tym torze. Do zobaczenia za rok w sektorze C :-)

  2. Dobrze, że byłem rok temu. Pierwotny plan zakładał, że po raz pierwszy na MotoGP miałem się wybrać właśnie w tym roku.

  3. Witam, niestety podana instrukcja zwrotu pieniędzy dotyczy tylko biletów zakupionych na stronie ticbrno.cz
    Ktoś może spróbował wysłać prośbę zwrotu zakupionych na motogo.com?
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,548 sek