Home / MotoGP / Iannone: Jesteśmy w bardzo dobrym momencie

Iannone: Jesteśmy w bardzo dobrym momencie

Andrea Iannone

Silverstone to jeden z najdłuższych i najszybszych torów w kalendarzu. Andrea Iannone przyznaje, że mimo iż nie jest fanem brytyjskiego obiektu, jest pozytywnie nastawiony przed GP Wielkiej Brytanii.

Włoch, który jako pierwszy od sześciu lat wygrał wyścig dla Ducati twierdzi, że konkurencyjność motocykla znacznie wzrosła i Desmosedici może rywalizować z innymi na wszystkich torach. Na konferencji prasowej przed GP Wielkiej Brytanii #29 przyznał, że słabszy rezultat w Czechach był spowodowany złym doborem opon.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nasze Desmosedici ma teraz stać się konkurencyjne na każdym torze, a wyścig na Silverstone również może okazać się być dla nas korzystny. Miałem tutaj kilka problemów w przeszłości, bo to dziwny obiekt. Jest bardzo szeroki i nadaje się raczej dla bolidów Formuły 1, niż dla motocykli. To nie jest rodzaj toru jaki lubię, ale myślę, że mamy szansę dobrze tutaj wypaść.” – oświadczył Iannone.

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ wygrałem w Austrii swój pierwszy wyścig i w Brnie również mieliśmy świetny weekend. Niestety mieliśmy mały problem z przednią oponą. Nie wybraliśmy najlepszego rozwiązania do warunków, ale jechałem bardzo szybko i próbowałem kontrolować wszystko w wyścigu. Przed nami kolejny weekend i myślę, że jesteśmy w bardzo dobrym momencie. W drugiej części sezonu mam dobre relacje z zespołem i z motocyklem, a to jest dla nas bardzo korzystne.” – powiedział zawodnik Ducati.

Kliknij, aby pominąć reklamy

źródło: motogp.com, crash.net

AUTOR: W.K.

komentarze 2

  1. Widzieliście (instagram) jak Andrea rozbija młotkiem szybę swojego Porsche ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 1,506 sek