Home / MotoGP / Iodaracing ogłasza skład na sezon 2015

Iodaracing ogłasza skład na sezon 2015

ioda+racing+alex+de+angelis+motogp+florian+alt+moto2Iodaracing Team ogłosiła swoich zawodników w klasach MotoGP i Moto2 na przyszły sezon. W 2015 roku w biało-niebieskich barwach w klasie królewskiej zobaczymy Alexa de Angelisa, a w Moto2 Floriana Alta.

Kliknij, aby pominąć reklamy

De Angelis podpisał dwuletni kontrakt z zespołem Octo Ioda i zacznie z nimi współpracę już podczas posezonowych testów, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Walencji.

Z kolei Alt, podpisał roczną umowę z zespołem na starty w klasie Moto2. W tym sezonie Niemiec brylował w mistrzostwach FIM CEV Repsol Moto2.

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Komentarze: 1

  1. A więc de Angelis jednak w MotoGP. Życzę powodzenia. :) Ciekawe, co z Torresem. Może przejście do World Superbike byłoby najmądrzejszą opcją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,615 sek