Home / MotoGP / Jack Miller i Iker Lecuona przeszli zabiegi operacyjne

Jack Miller i Iker Lecuona przeszli zabiegi operacyjne

We wtorek Jack Miller przeszedł operację prawego przedramienia, pod okiem dr Xaviera Mira w szpitalu w Barcelonie. Australijczyk, szeroko krytykowany za incydent podczas niedzielnego GP Dauhy, ma wystartować już w kolejnej rundzie MotoGP – w GP Portugalii, która odbędzie się za niespełna dwa tygodnie.

Miller uskarżał się na syndrom tzw. pompującego przedramienia. Boląca z wysiłku ręka przeszkadzała mu w dwóch ostatnich rundach na torze Losail, więc nie czekano z operacją, zwłaszcza że presja wyniku na zawodniku Ducati jest coraz większa. Miller zdobył w Katarze dwukrotnie zaledwie 9. pozycję.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#43 spędzi tylko dobę w szpitalu, a potem rozpocznie rehabilitację, aby móc wrócić na tor już 16 kwietnia, w piątek przed GP Portugalii. Nie wiadomo póki co, czy będzie to wystarczający czas aby być w 100% zdrowym.

Identyczny zabieg przeszedł również Iker Lecuona. Hiszpan z zespołu Tech3 KTM był operowany w Walencji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Miller po operacji zacznie wygrywać wyścigi?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Redakcja

komentarzy 5

  1. Lecuona też poszedł na stół, podobno nie pierwszy raz w tym roku. Ale, że jest mało medialny to kliknięcia by się nie zgadzały, prawda?

  2. Co ciekawe Millera operował znany lekarz Dr. Xavier Mir

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,531 sek