Home / MotoGP / Jack Miller i Iker Lecuona przeszli zabiegi operacyjne

Jack Miller i Iker Lecuona przeszli zabiegi operacyjne

We wtorek Jack Miller przeszedł operację prawego przedramienia, pod okiem dr Xaviera Mira w szpitalu w Barcelonie. Australijczyk, szeroko krytykowany za incydent podczas niedzielnego GP Dauhy, ma wystartować już w kolejnej rundzie MotoGP – w GP Portugalii, która odbędzie się za niespełna dwa tygodnie.

Miller uskarżał się na syndrom tzw. pompującego przedramienia. Boląca z wysiłku ręka przeszkadzała mu w dwóch ostatnich rundach na torze Losail, więc nie czekano z operacją, zwłaszcza że presja wyniku na zawodniku Ducati jest coraz większa. Miller zdobył w Katarze dwukrotnie zaledwie 9. pozycję.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#43 spędzi tylko dobę w szpitalu, a potem rozpocznie rehabilitację, aby móc wrócić na tor już 16 kwietnia, w piątek przed GP Portugalii. Nie wiadomo póki co, czy będzie to wystarczający czas aby być w 100% zdrowym.

Identyczny zabieg przeszedł również Iker Lecuona. Hiszpan z zespołu Tech3 KTM był operowany w Walencji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Miller po operacji zacznie wygrywać wyścigi?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Redakcja

komentarzy 6

  1. Lecuona też poszedł na stół, podobno nie pierwszy raz w tym roku. Ale, że jest mało medialny to kliknięcia by się nie zgadzały, prawda?

  2. Miller chyba na glowe ;)

  3. Co ciekawe Millera operował znany lekarz Dr. Xavier Mir

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 0,408 sek