Home / MotoGP / Lekki uraz Alexa Marqueza. Hiszpan zamierza wystartować w Jerez

Lekki uraz Alexa Marqueza. Hiszpan zamierza wystartować w Jerez

Alex Marquez był jednym z zawodników, którzy mieli wypadek w niedzielnym wyścigu o GP Ameryk. Zawodnik Gresini Ducati został  przewrócony przez Jorge Martina. W wyniku tego brat Marca Marqueza potwierdził, Alex doznał – na szczęście – tylko drobnych obrażeń. GP Hiszpanii ma odbyć się 30 kwietnia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zawodnik o numerze #73 potwierdził w mediach społecznościowych, że ta kontuzja nie przeszkodzi mu w startach w Jerez w najbliższej rundzie: „Dzisiaj na badaniach ultrasonograficznych zobaczyliśmy, że upadek, który mieliśmy w niedzielę, spowodował uszkodzenie mięśniowe mojego czworogłowego i przyśrodkowego więzadła. Nie będzie to przeszkadzało mi w starcie w Jerez, jednak w ciągu tych dni będziemy musieli zmniejszyć poziom intensywności treningu.”

Źródło: motorcyclesports.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

Który z braci zakończy sezon 2023 na wyższej pozycji?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Dobre, trudne pytanie.

    Tegoroczne wyniki #73 i sprawdzona maszyna szybko zatarły ostanie wyniki na Hondzie, a z drugiej strony mamy talent i jedyna różnica to brak tych wyników zarówno zawodnika jak i Hondy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
157 zapytań w 1,915 sek