Home / MotoGP / Liga Typerów: Wytypuj GP Hiszpanii i wygraj czapkę Sky VR46

Liga Typerów: Wytypuj GP Hiszpanii i wygraj czapkę Sky VR46

Z okazji rozpoczęcia (wreszcie!) sezonu MotoGP mamy dla Was niespodziankę. Jak pewnie wiecie (albo nie), co roku organizujemy Ligę Typerów – czyli w skrócie grę polegającą na typowaniu wyników wszystkich wyścigów w sezonie (osobno dla klas MotoGP i World Superbike). Dla gracza z najlepszym wynikiem w GP Hiszpanii mamy pakiet upominków.

Osoba, która osiągnie najlepszy wynik punktowy w niedzielnym GP Hiszpanii otrzyma od nas czapkę z kolekcji zespołu Sky Racing Team VR46 Valentino Rossiego, jak również pakiet dodatkowych gadżetów od Monster Energy. Wyniki podamy po wyścigu.

Pierwotnie czapka miała być nagrodą na początku marca (miałoby to więcej sensu, bo to w końcu czapka zimowa), ale przez opóźnienie startu sezonu wyszło jak wyszło. W przypadku, jeśli więcej niż jedna osoba uzyska identyczny wynik, pakiet nagród zostanie między nimi rozlosowany i trafią do jednego szczęśliwca.

Zasady Ligi Typerów znajdziecie tutaj. Do zabawy wystarczy założone konto.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 1,269 sek