Home / MotoGP / Marquez świadomy zmiennej brytyjskiej pogody

Marquez świadomy zmiennej brytyjskiej pogody

Marc Marquez

„Silverstone jest miejscem, gdzie pogoda jest na ogół dość nieprzewidywalna, co oznacza, że zimno i deszcz są zmienne. Musisz być przygotowany na wszystko” – mówi Marc Marquez przed GP Wielkiej Brytanii.

Lider klasyfikacji generalnej Moto GP jest świadomy, że brytyjska pogoda może mieć dużą rolę do odegrania na torze Silverstone w ten weekend. Kierowca Hondy, który prowadzi w Mistrzostwach o 53 punkty przed Valentino Rossim jest przygotowany na wszystko i ma nadzieję, że powiększy swoją przewagę w generalce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Silverstone jest miejscem gdzie pogoda jest nieprzewidywalna, zimno i deszcz są zmienne i trzeba być przygotowanym na wszystko. Mamy mieszane warunki pogodowe podczas tegorocznych wyścigów, ważne aby być mocno skoncentrowanym i dokonywać właściwych wyborów” – mówi Marquez  – „Zobaczymy co wydarzy się podczas weekendu, ale postaramy się opanować sytuację podobnie jak do tej pory w tym sezonie. Zawsze lubiłem ścigać się na tym torze, będziemy naciskać maksymalnie aby uzyskać jak najlepszy wynik”.

Hiszpan wygrywał w Silverstone w 2010 roku na 125cc i 2014 w Moto GP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarze 2

  1. Jesli po wyscigu powiekszy przewage wtedy bedzie mozna powiedziec ze raczej pozamiatane

  2. A ja dalej twierdzę, że pozamiatane to jest już od szaszering :p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,765 sek