Home / MotoGP / Patronite – jak możesz wesprzeć MOTOGP.PL?

Patronite – jak możesz wesprzeć MOTOGP.PL?

Po wielu latach istnienia portalu MOTOGP.PL, zdecydowaliśmy się na dołączenie do Patronite, gdzie możecie wspierać naszą działalność. Marzy nam się, abyśmy mogli przekazywać Wam jeszcze więcej wieści ze świata MotoGP i interesujących artykułów, bez konieczności wybierania tego, co najważniejsze. A bez Was może się to nie udać.

Możesz zostać naszym Patronem i wspierać nas regularnie kwotą, jaką uznasz za słuszną – każda złotówka jest dla nas niezwykle cenna. Jak to dokładnie działa?

Co to jest Patronite?

Patronite jest istniejącą od lat platformą crowdfundingową, przeznaczoną dla portali, blogerów, vlogerów, podróżników, artystów czy organizacji non-profit. Jest adres w sieci to https://patronite.pl. Patronite umożliwia budowanie relacji między portalem a czytelnikami, ułatwiając pozyskiwanie finansowania na zasadzie subskrypcji, w oparciu o zaangażowanie patronów.

Jak pomogą nam Wasze wpłaty?

Chcielibyśmy móc pisać jeszcze więcej, przekazując Wam bez zwłoki najważniejsze wieści ze świata MotoGP. Jako że portal MOTOGP.PL to dla nas pasja, rozwijana w wolnych chwilach, nie możemy pozwolić sobie na spędzanie przy niej tyle czasu, ile byśmy chcieli. Wsparcie finansowe pozwoli nam na więcej – więcej newsów, więcej artykułów, większy zasięg odbiorców i po prostu – lepszą jakość portalu. Zdajemy sobie sprawę, że wiele można jeszcze poprawić.

Co otrzymacie w zamian?

Prezenty, zależne od kwoty wsparcia. Może to być na przykład wybór tematyki kolejnego, długiego artykułu, czy nasz „firmowy” kubek. Każdy patron jest również wyszczególniony na specjalnej podstronie. Wystarczy wejść na https://patronite.pl/motogp_pl, założyć konto i wybrać próg wsparcia. Progi zaczynają się od 5zł miesięcznie.

Dziękujemy za uwagę i za to, że wciąż jesteście z nami!

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.
Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 2,041 sek